Od decembra 2021 začne Disney ponúkať luxusnú plavbu do Antarktídy

Výletná loď v Antarktíde.

Ak patríte k tým, ktorí milujú cestovanie spojené so štipkou adrenalínu, toto vás určite zaujme. Expedičné plavby spoločnosti Disney budú po prvýkrát v histórii ponúkať vzrušujúci výlet do Antarktídy.

V spolupráci s francúzskou spoločnosťou Ponant, špecializujúcou sa na luxusné plavby, majú v pláne zákazníkom ponúknuť 12-dňové pobyty, ktoré začnú nocou v argentínskom hoteli Sofitel v Buenos Aires a letom do Ushuaia, najjužnejšieho mesta na svete a vstupnej brány do Patagónie. Ďalšími zastávkami budú Národný park Tierra del Fuego a pošta na konci sveta, ako aj jazda katamaránom cez prieliv Beagle.

Zájazd ponúka ideálnu zmes dobrodružstva a oddychových aktivít, vrátane prechádzok v prírode, plavby kajakom, lekcií prípravy kokteilov, workshopy vedené odborníkmi a prírodovedcami a niekoľko iných podujatí, ktoré zaujmú každého cestovateľa.

Súvisiace: 5 lodných dobrodružstiev tejto zimy, ktoré sa naskytnú len jeden krát za život

Spoločnosť Disney vo svojom vyhlásení k tomuto zájazdu uviedla: “Naše expedičné zájazdy ponúkajú výnimočný mix plánovaných a spontánnych aktivít pre rodiny s deťmi, ale aj dospelých bez detí.”

Cena zájazdu pre dieťa je 11 200 dolárov a pre dospelého 12 500 dolárov (vrátane stravy), pričom odchod prvého turnusu je plánovaný na 20.12.2021. Ak plánujete únik do Antarktídy, nepremeškajte túto príležitosť. Času na rezerváciu máte ešte dosť.

Zdroj. Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.