Obytný autobus za $555 000 predstavuje vysnívané vozidlo na cesty

Obytný autobus.

Wikipedia definuje obytný automobil ako druh rekreačného vozidla s vlastným pohonom, ktoré ponúka mobilné bývanie. Táto definícia absolútne nevystihuje to, čím je obytný autobus s názvom 2021 Supreme Aire od výrobcu Newmar, ktorý je stelesnením luxusu na cestách. Teraz môžete cestovať do ktoréhokoľvek kúta planéty a vôbec sa pri tom nemusíte vzdať svojej miery luxusu a pohodlia. Toto vozidlo je totiž dostatočne vybavené na to, aby vás zaviezlo aj na koniec sveta a pri tom vám poskytlo tú najvyššiu mieru luxusu.

Z technickej stránky pohodlnú jazdu zabezpečí podvozok Freightliner M-2 112 a dieselový motor zn. Cummins s výkonom 505 koní. Krútiaci moment 2508 Nm utiahne nielen samotný autobus, ale aj príves alebo náhradné vozidlo. Prečo sa teraz nevybrať na vizuálnu prehliadku tohto obdivuhodného obytného autobusu a pozrieť si jeho krásu zblízka?

Pozrite si galériu fotiek a nechajte sa uniesť krásou tohto obrovského domu na kolesách v hodnote $555 000. Vybrať si môžete zo štyroch farebných prevedení: béžovej, sivej, čiernej a gaštanovej.

Toto vozidlo spĺňa predstavu komfortu už od jeho malých prvkov. Sedadlo šoféra má napríklad zabudovanú pneumatickú podporu chrbtice, ktorá uľahčuje dlhé šoférovanie.

Interiér je veľmi priestranný a správne členený.

Táto spálňa vôbec nevyzerá, že by bola umiestnená vo vnútri vozidla. Obrovská posteľ, množstvo priestoru nad hlavou, šatne s posuvnými dverami, okná, televízor – to všetko vo vás vyvolá pocit, že ste doma a nie na cestách.

Kuchyňa má veľké okná, ktoré dnu vpúšťajú dostatok denného svetla. Vybavenie je kompletné, vrátane spotrebičov v správnom tvare, výlevky v plnej veľkosti, rúry, chladničky a sporáku, ktoré sú lepšie ako vo väčšine domácnostiach. Dokonca je v nej aj niekoľko skriniek, v ktorých si môžete uskladniť potraviny.

Návrhári mysleli na optimálne využitie priestoru, ktorý dodáva vozidlu praktickosť a robí z neho rozumnú kúpu.

Sprchový kút v plnej veľkosti umožňuje pravidelné osvieženie a má dokonca aj masážny systém. Miestnosť je obložená obkladačkami v neutrálnej farbe, ktoré sa ľahko udržiavajú, s drevenými poličkami na skladovanie uterákov a iných kúpeľňových doplnkov.

Obytný autobus Supreme Aire patrí rozhodne k najmodernejším luxusným mobilným domom, vyrobených z kvalitných materiálov s mimoriadnym dôrazom na detail. Niet divu, že jeho cena začína pri $554 973.

Špinavé šaty viac nebudú na cestách problémom. Obytný autobus Supreme Aire má totiž práčku aj sušičku.

Veľký zábavný systém značky Bose je zabudovaný po celom obvode vozidle. Na streche je aj základ pre satelit a kamerový systém HD 360.

Vozidlo má spätný kamerový systém s trojitým pohľadom, ktorý vám dá jasnú predstavu o okolí. Wifi pripojenie vás zas udrží v spojení s vašimi blízkymi počas vašich ciest.

Zdroj: Autoevolution

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.