Nový trend haute couture – členkový držiak na iPhone

John Galliano, ktorý je v súčasnosti kreatívnym riaditeľom luxusnej značky Maison Margiela, rozvíril prach na trhu s prestížnymi módnymi doplnkami predstavením členkových puzdier navrhnutých na nosenie Vášho iPhonu. Tento netradičný doplnok sa však vôbec nepodobá na zaužívané ramenné puzdrá, v ktorých telefón spočíva priamo na Vašom tele. Gallianov vynález namiesto toho predstavuje držiak v podobe rámu, ktorý nemotorným spôsobom vyčnieva priamo z Vášho predkolenia.

Značka Maison Margiela navyše nie je prvým hráčom v módnom priemysle, ktorý sa pokúsil vyvolať revolúciu pomocou doplnkov určených pre členky svojich fanúšikov. Módny dom Chanel v priebehu roka 2007 uviedol na trh svoje malé členkové kapsičky, čím podnietil intenzívne diskusie o tom, či je takýto doplnok štýlovým alebo skutočne bizarným.

Súvisiace: Zlatý iPhone Xs v cene $50 000

Musíme totiž poznamenať, že na členkových doplnkoch nie je vôbec nič nezvyčajné – pokiaľ sa jedná o šperky alebo ponožky. Keď sa však v tejto súvislosti začnú objavovať držiaky na telefóny, celá situácia začne naberať zvláštny charakter.

Napriek tomu musíme uznať, že tieto netradičné členkové doplnky sa dokonale hodili do Gallianovej najnovšej kolekcie, ktorá vo veľkej miere objavuje témy futurizmu a technológie. Existujú však oprávnené pochybnosti o tom, či sa tento unikátny produkt naozaj stane mainstreamovým trendom.

Zdroj: Trendhunter

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.