Nový iPhone 11 Pro v hodnote 18 000 eur je vyrobený z čistého striebra

iPhone 11 Pro Caviar.

Tesla je inšpiratívnym menom pre mnohých. Len nedávno sa pritom jej úchvatným modelom automobilu Cybertruck inšpirovala aj ruská značka Caviar, výsledkom čoho sa stala upravená verzia mobilného telefónu iPhone. Nový model danej luxusnej značky získal názov 900 iPhone 11 Pro Cyberphone Billionaire. Ide pritom o zariadenie, ktoré je o to hodnotnejšie, že disponuje telom vyrobeným z čistého striebra a zlata.

Daný luxusný model predstavuje upravenú verziu mobilného telefónu iPhone 11 Pro, pričom je vyrobený z čistého striebra a disponuje špeciálnou kovovou konštrukciou z titánu. Ponúkaný je s nádhernými dekoračnými prvkami z 18-karátového zlata, akými je napríklad klasická korunka značky Caviar, štítok s názvom značky, bočné porty a nápis CYBER na porte z čierneho titánu. Zaujímavosťou je, že telefón taktiež disponuje špeciálnym vekom, ktoré zaisťuje kompletnú ochranu jeho displeja pred akýmkoľvek mechanickým poškodením.

Podobne ako Caviar iPhone 11 Pro Cyberphone, tak aj Caviar iPhone 11 Pro Cyberphone Billionaire bol skonštruovaný na základe „geometrie línií, jednoduchosti foriem a rozmanitosti materiálov“ automobilu Cybertruck značky Tesla.

Súvisiace: Nový iPhone 11 – fragmenty meteoritu, mesačná hornina, drahokamy a tourbillon na zadnej strane

Zatiaľ čo pôvodný model telefónu stál približne 4 500 eur, jeho nová verzia sa bude predávať za omnoho vyššiu sumu, ktorá sa bude pohybovať až vo výške 18 000 eur. Každopádne je možné konštatovať, že žiadna cena nie je príliš vysoká v prípade, ak za ňu môžete získať kúsok vytvorený technologickým géniom.

Zdroj: Caviar-Phone

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.