Nový iPhone 11 – fragmenty meteoritu, mesačná hornina, drahokamy a tourbillon na zadnej strane

Stále nás delí pár dní od udalosti spoločnosti Apple, na ktorej sa očakáva uvedenie nového smartphonu s označením iPhone 11 na trh. Všetky významné technické blogy a webové stránky publikovali už v polovici septembra, v období pred podujatím, množstvo článkov o údajných špecifikáciách a dizajnových funkciách modelu iPhone 11. Avšak, luxusná úprava značky Caviar bola o krok vpred a zverejnila celý rad vyzdobených verzií inšpirovaných domnienkami a klebetami.

Variant vlajkovej lode, nazvaný “Vesmírny diamant“, nie je dekorovaný len drahokamami, ale taktiež kúskami skutočnej vesmírnej lode, fragmentmi mesiaca a meteoritu. Vesmírom inšpirovaný iPhone 11 predstavuje výrobcovu víziu unikátneho dizajnu inšpirovaného solárnym systémom a je najvýhodnejším variantom smartfónu iPhone s tromi zadnými kamerami. Obežné dráhy sú zobrazené trojrozmernými zlatými dráhami na zadnom obale, zatiaľ čo planéty a ďalšie nebeské telesá sú prezentované formou drahokamov, vrátane diamantu, švajčiarskeho modrého topásu, rubínu a ďalších.

Uprostred dizajnu sa nachádzajú reálne mechanické hodinky s tourbillonom. Bude vydaný len v jednej kópii a jeho cena bude vyčíslená na neskutočných 49 990 dolárov.

Kolekcia Caviar iPhone 11 bude mať taktiež dostupnejšie verzie, začínajúc na cene 4 400 dolárov. Jedna z možností je verzia iPhone 11 “Bádateľ“ s vyrezávaným kamenným a titánovým obalom, navrhnutým tak, aby vyzeral ako satelit.

Súvisiace:
Zlatý iPhone Xs v cene $50 000
Tento iPhone XS Max vyrobený z čistého zlata stojí $15 000

Naopak variant “Sovuz“ je hrdou oslavou ruských a sovietskych kozmonautov s miniatúrnou verziou ruského satelitu a fragmentmi vesmírnej lode na obale. Spoločnosť Caviar zverejnila video na sociálnej sieti YouTube, ktoré umožňuje náhľad na všetky verzie.

Zdroj: ValueWalk

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.