Nový internetový obchod Porsche vám uľahčí nákup vášho vysnívaného jazdeného automobilu

Na tejto platforme môžete vyhľadávať v zozname 192 autorizovaných predajcov a svoj nákup si necháte doručiť priamo k vašim dverám.

Spoločnosť Porsche chce, aby ste sa dostali k autu svojich snov ľahšie ako kedykoľvek predtým. Nemecká automobilka predstavila výstižne nazvaný internetový obchod Porsche Finder, ktorý vám pomôže nájsť perfektné jazdené značky Porsche v sieti svojich obchodných zastúpení v USA. V tlačovej správe je uvedené, že práve spustená služba umožní zákazníkom prezerať autá u 192 certifikovaných predajcov po celej krajine. Okrem najslávnejších modelov značky tu nájdete všetko od osemdesiatich rokov minulého storočia, až po aktuálny model Taycan.

Ako každá kvalitná vyhľadávacia služba, aj Porsche Finder môže byť skutočne podrobná. Okrem typu modelu môžete vyhľadávať aj podľa roku, počtu najazdených kilometrov, pohonných hmôt, farby, výbavy vozidla a dokonca aj audio systému. Samozrejme sú dostupné aj základné vyhľadávacie filtre, ako cena a lokalita.

Súvisiace: Ako sa býva v mrakodrape od Porsche

Spoločnosť však pridala servis navyše. Aby ste sa ešte ľahšie dostali k svojmu novému, alebo ojazdenému vozidlu, výrobca na svojom e-shope ponúka donášku domov, ktorú nazval „Porsche At Your Service“. Takže, ak máte vyhliadnutý model Cayenne alebo 550 Spyder, ale nachádza sa príliš ďaleko – napríklad v inom štáte – môžete si ho nechať doviesť.

Ako vo svojom vyhlásení uviedol Klaus Zellmer – generálny riaditeľ spoločnosti Porsche Cars North America: „Poskytovanie bezproblémového prístupu k našim produktom je najvyššou prioritou v našom internetovom obchode s cieľom vytvoriť jedno miesto pre vyhľadávanie a nákup nových aj ojazdených vozidiel. Nová platforma Porsche Finder pre ojazdené vozidlá zlepší zážitok z nakupovania a výrazne prospeje našim obchodným partnerom.“

Porsche Finder je prístupný online prostredníctvom webových stránok výrobcu a bol optimalizovaný pre použitie v mobilných telefónoch a tabletoch. Spoločnosť Porsche nie je prvou automobilkou, ktorá ponúka tento druh služieb, ale je jednou z mála, ktorá službu obohatila výhodou doručenia do domu.

Zdroj: MotorAuthority

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.