Nové hodinky značky Jacob & Co. s témou Bugatti

Viacročné partnerstvo medzi spoločnosťami Bugatti a Jacob & Co., ktoré sa začalo v roku 2019, prinieslo ďalšie vynikajúce hodinky z limitovanej edície.

Pozrite sa na model Twin Turbo Furious Bugatti Sapphire Crystal, prvé hodinky v histórii Haute Horology, ktoré sú vybavené desatinným opakovačom s 10-minútovým intervalom umiestneným v priehľadnom puzdre zo zafírového kryštálu.

Videli sme niekoľko rôznych iterácií hodiniek Twin Turbo Furious, ale najnovšia verzia je určite najzaujímavejším kúskom súčasnosti. Podľa spoločnosti Jacob & Co. trvalo 15 mesiacov, kým bol model Twin Turbo Furious Bugatti Sapphire Crystal navrhnutý a vytvorený ako pocta ikonickému francúzskemu výrobcovi automobilov.

Úplne priehľadné puzdro zo zafírového skla ponúka nevídaný pohľad na ultra komplexné vnútorné funkcie hodiniek Twin Turbo Furious. Výrobca tvrdí, že tento model limitovanej edície je silne inšpirovaný mechanickou náročnosťou hyperáut značky Bugatti. Logo Bugatti je umiestnené priamo v strede hodiniek, zatiaľ čo vrchný polkruh odkazuje na históriu Bugatti a francúzske dedičstvo.

Vo vnútri puzdra je strojček JCFM05 s ručným naťahovaním, ktorý ponúka 50-hodinovú rezervu chodu. Mechanizmus pozostáva z 832 komponentov a je vybavený opakovačom desatinných minút, dvoma vysokorýchlostnými tourbillonmi a chronografom s jedným tlačidlom.

Hodinky sú dodávané s koženým farebným remienkom, ktorý sa zapína na pracku z 18 karátového zlata. Príťažlivosť hodinkám Twin Turbo Furious Bugatti Sapphire Crystal dodáva aj fakt, že vyrobených bude iba šesť kusov.

Spoločnosť Jacob & Co. cenu zatiaľ neprezradila, ale určite bude začínať pri pol milióne dolárov.

Zdroj: Jacob & Co, Chrono 24

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.