Nové hodinky značky Graff sú vyrobené z diamantového „vlákna“

Vytváranie hodiniek, ktoré sú ozdobené diamantmi, nie je pre spoločnosť Graff Diamonds ničím novým. Avšak teraz použili úplne novovyrobené drahokamy. Môžete ich vidieť v týchto nových hodinkách, ktoré sú vyrobené z jedinečného diamantového „vlákna“. Áno, je to tak. Tieto najnovšie doplnky sú súčasťou novej kolekcie šperkov s označením Threads Jewelry, ktoré sú z tohto vlákna vyrobené. Nič také sme predtým ešte nevideli.

Ako sa vyjadrila Anne-Eva Geffroy, riaditeľka dizajnu v spoločnosti Graff, hodinky sú inšpirované modernou spoločnosťou. Sú navrhnuté tak, aby vyzerali, že sú utkané spolu v tvare mriežky zo zlata a diamantov, ktoré pripomínajú náhodné vlákna. Tento nádherný kúsok geometrického vlákna sa skladá z 5,85 karátových najkvalitnejších bezfarebných diamantov, ktoré sú v tvare briliantu a bagety, a tým vytvárajú formu nádherného vlákna.

Súvisiace: 11 najlepších dámskych hodiniek z veľtrhu SIHH 2019

Diamond Threads Watchs sa nosia perfektne, no tí, ktorí sú ochotní rozhadzovať viac peňazí sa môžu rozhodnúť pre iné kúsky v kolekcii, ktoré im zaručia komplimenty. Ako napríklad náramky, visiace náušnice, prstene a náhrdelníky, ktoré majú rovnakú abstraktnú kompozíciu a skladajú sa z diamantov v rôznych uhloch. Počas toho ako Geffory komentovala túto kolekciu, ešte dodala: „Každý kúsok v tejto “Threads” kolekcii sa na pokožke rozprestiera ako diamantová mriežka. Elegantná línia diamantov vyrobených na mieru zvýrazňuje grafickú siluetu drahokamu a samotných hodiniek.“ A my sme nemohli nič iné, len s ňou súhlasiť!

Zdroj: HauteTimes

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.