Nová značka luxusného ubytovania otvára dvere najexkluzívnejších apartmánov v Ríme

Hotel niekedy jednoducho nestačí. Možno cestujete v skupine, túžite po väčšom súkromí alebo plánujete dlhší pobyt a skrátka hľadáte miesto, na ktorom by ste sa mohli cítiť ako doma.

Predstavujeme Vám Grand House, novú značku luxusného ubytovania, ktorá cestovateľom otvára dvere k najprestížnejším rezidenciám v Ríme a poskytuje služby na vysokej úrovni, ktoré sa môžu rovnať ktorémukoľvek päťhviezdičkovému hotelu. Táto značka sa v súčasnosti rozbieha so siedmimi apartmánmi v Ríme, vrátane trojspálňového pied-à-terre (malého domčeka) vo vlastníctve zberateľa umenia, ktorý je situovaný v historickej budove iba zopár krokov od Panteónu, ako aj päťspálňového sídla v renesančnom paláci na námestí Piazza Mattei, ktorý bol po celé stáročia sídlom šľachtickej rodiny Costaguti.

Súvisiace: Najbohatší ľudia sveta sa sťahujú do luxusných bytov značiek ako Bvlgari či Armani

Netreba snáď ani zdôrazniť, že prostredníctvom služby Airbnb nič podobné nenájdete. V renesančnom paláci na Vás čakajú napríklad dobové interiérové detaily v podobe originálnych fresiek, terakotových podláh a mramorových krbov, ktoré dopĺňa súčasné umenie a zariadenie z polovice storočia od významných umelcov ako Charles a Ray Eames, Verner Panton a Achille Castiglioni.

Značka Grand House ponúka ubytovanie aj v komplexe The Grand Palace v Ríme.

Na čele projektu luxusného ubytovania stoja Massimo a Maurizio Micangeli, ktorých otec Lamberto bol prezidentom spoločnosti Compagnia Italiana dei Grandi Alberghi (CIGA) – prvého svetového reťazca luxusných ubytovacích nehnuteľností. Túto spoločnosť neskôr odkúpila spoločnosť Starwood a v podstate sa stala tým, čo je v súčasnosti známe ako skupina luxusných hotelov Luxury Collection. Môžeme tak bezpochyby vyhlásiť, že Massimo a Maurizio majú prevádzku prepychových ubytovacích zariadení jednoducho v krvi.

Ubytovacie priestory The Grand Palace v Ríme.

Massimo Micangeli vysvetlil: „Privilegovaným prístupom k neuveriteľným nehnuteľnostiam disponujeme iba vďaka vplyvnej sieti a dobrým vzťahom, ktoré budovala naša rodina v priebehu celých rokov a generácií. Naša neoceniteľná sieť má medzinárodný dosah a pomôže nám rozširovať a ponúkať jedinečný sortiment našich služieb a zájazdov v rámci ďalších miest v Taliansku, medzi ktorými bude určite aj Miláno a Florencia. Rovnako však budeme expandovať do ďalších hlavných miest ako New York či Paríž.“

The Granda Palace, Rím.

Hostia, ktorí sa ubytujú v jednom z apartmánov značky Grand House, budú mať k dispozícii nepretržité služby profesionálneho komorníka a prostredníctvom siete dôveryhodných sprievodcov získajú prístup k exkluzívnym prehliadkam najkrajších atrakcií v Ríme. Bratia vo vedení tejto značky nadviazali spoluprácu aj s Cristinou Bowermanovou, jedinou Michelinovou šéfkuchárkou v Ríme, ktorá v rámci luxusného ubytovania ponúka svoje rovnako prepychové kulinárske umenie. Ak hostia napríklad chcú vo svojom dovolenkovom sídle usporiadať honosný večierok, o jeho prípravu sa postará tím šéfkuchárky. Hostia navyše po boku Bowermanovej môžu navštíviť tržnicu Testaccio, kde im porozpráva všetko o miestnych špecialitách.

The Granda Palace, Rím.

Súvisiace: Ako sa býva v mrakodrape od Porsche

Komplex známy ako Grand Club poskytne hosťom priestor na relax, prácu, posedenie pri jedinečnom drinku či popoludňajšom čaji, a samozrejme stretnutie s cestovným poradcom. Tento priestor, ktorý spravuje zberateľka moderného umenia Ines Musumeci Greco, bude fungovať aj ako úschovňa batožiny, kde si hostia môžu nechať svoje kufre po odhlásení z ubytovania, kým budú čakať na svoj neskorší let. Grand Club bol otvorený už koncom marca a značka do roku 2020 plánuje expandovať do Florencie a Milána.

The Granda Palace, Rím.

Zdroj: NYTimes

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.