Nová línia luxusného oblečenia na voľný čas od značky Zegna

Model kolekcie módneho domu Ermenegilda Zegna.

Rok extrémne pohodlného obliekania takmer zotrel hranice medzi pohodlnou a elegantnou módou. Nová luxusná línia oblečenia na voľný čas, Luxury Leisure, z dielne talianskeho módneho domu Ermenegilda Zegna nám dokazuje, že pohodlie a sofistikovanosť sa navzájom nevylučujú.

Táto línia je súčasťou ich kolekcie Jar 2021 a prináša takmer všetko, od ľahkých topánok na voľný čas po polo tričká, svetre a slip-on tenisky. Nezabudla ani na funkčné oblečenie ako vodoodpudivé bundy, inteligentné tepláky s vreckami a trvalými záhybmi či bundu s kapucňou, ktorá sa nosí ako luxusná mikina.

Monochromatická bunda a nohavice na voľný čas.

Táto kolekcia je inšpirovaná nútenou zmenou životného štýlu a odráža túžbu po živote mimo domova. Oblečenie je preto navrhnuté na život vonku a dá sa ľahko zbaliť. Napriek prehodnoteniu priorít rešpektuje tradičné zameranie spoločnosti Zegna a jej odborné znalosti v oblasti pánskeho krajčírstva, hoci používa mäkšie materiály a športovejšie siluety.

Súvisiace: 5 najdrahších oblekov pre pánov od značky Ermenegildo Zegna

Konečným výsledkom je inteligentná rada multifunkčných odevov vyrobených podľa vysokých textilných a remeselných štandardov spoločnosti, ktorá sa vo svojom vyhlásení pre tlač o kolekcii vyjadrila nasledovne: „ Luxusné oblečenie na voľný čas je navrhnuté podľa toho, ako dnes muži žijú. Zegna upravila klasiku tak, aby odrážala kultúrneho ducha doby a meniace sa časy, nakoľko žijeme a pracujeme na tom istom mieste a uprednostňujeme osobné pohodlie.“

Dva odlišné modely z kolekcie Luxury Leisure.

Spoločnosť Zegna ale nie je jedinou značkou luxusného pánskeho oblečenia, ktorá sa zamerala na to, čo páni nosili doma počas pandémie, a to, čo si budú chcieť obliecť, keď sa opäť dostanú do sveta. Napríklad spoločnosť Brioni začala spolupracovať s hercom Bradom Pittom na novej kolekcii pohodlného oblečenia a návrhár George Cleverly, obľúbený vďaka svojím topánkam na mieru, teraz ponúka aj ich pohodlnejšie verzie.

Ak sa vám nová línia značky Zegna pozdáva, nájdete ju na ich webstránke. Ceny sa začínajú pri $495 za pohodlné bavlnené nohavice a končia pri $3 995 za bundu zo zmesi bavlny.

Zdroj: Yahoo, Reuters

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.