Nová jachta Rafaela Nadala za $5 miliónov, na ktorej relaxoval počas pandémie

Rafael Nadal si rád vychutnáva tenisovú prestávku pri pobreží. Španiel, ktorý sa narodil na Baleárskom ostrove Malorka, má mimoriadnu náklonnosť k moru. Často vyráža so svojou luxusnou jachtou na oceán. Rafael Nadal minulý rok predal svoju jachtu s názvom Beethoven za 3,3 milióna dolárov a kúpil si luxusnú 24 metrovú jachtu v hodnote 5 miliónov dolárov.

Keď sa v Španielsku zmiernili opatrenia proti koronavírusu, Nadal nasadol na svoj úplne nový katamarán, aby si počas globálnej zdravotnej krízy užil čas so svojou manželkou Xiscou Perellovou a rodinou.

Rafael Nadal a Xisca Perello.

Čo ponúka jachta Rafaela Nadala

Podľa správ bola katamaránová loď 80 Sunreef Power dodaná koncom júna po tom, čo Nadal oslávil tridsiate štvrté narodeniny. Nemohol odolať a hneď vystúpil na palubu z prístavu Porto Cristo.

Loď je dlhá 24 metrov a dokáže ubytovať 12 ľudí. Je určená na dlhé plavby. Na lodi je veľa miest na oddych, vrátane kapitánskeho mostíka s vírivkou a barom. Jachta je tiež vybavená vodnými skútrami.

Na hlavnej palube sa nachádza jedálenský kút a na hornej palube bar. Okrem toho sú tam štyri súkromné kabíny. Hlavná kabína ponúka výhľad na more. Je to určite najlepšie miesto na relax s rodinou.

19-násobný šampión tenisového turnaja Grand Slam sa podľa magazínu Forbes umiestnil na 27. mieste v rebríčku svetovo najlepšie platených športovcov sveta za rok 2020 a minulý rok dosiahol celkový zisk 40 miliónov dolárov. Nadal si takýto luxus určite môže dovoliť.

Pohľad do vnútra ohromujúcej jachty Rafaela Nadala

Zdroj: TheSun

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.