Nedávno otvorený najvyšší hotel na svete

Šanghaj má nový šperk žiariaci vysoko na nebi – J Hotel Shanghai Tower otvorený koncom júna, ktorý sa nachádza na 86. až 98. poschodí mrakodrapu Shanghai Tower, vysokom 632 metrov, čo je dvakrát viac, ako meria Eiffelova veža v Paríži.

Hostia sa sem vyvezú najrýchlejšími výťahmi na svete a za jednu noc zaplatia $10 000. Hotel má 165 izieb, z toho 34 luxusných apartmánov, bazén, 7 reštaurácií, barov a službu komorníka, ktorý je hosťom k dispozícii 24 hodín. Poďme si tento skvost lepšie pozrieť.

Tento hotel sa môže popýšiť hneď niekoľkými „naj“. Shanghai Tower je po Dubajskom mrakodrape Burj Khalifa druhou najvyššou budovou na svete a J hotel patrí Jin Jiang International, najväčšej čínskej štátom vlastnenej skupine hotelov.

Masívna recepcia v Jhoteli.

Luxusný hotel ponúka neporovnateľný výhľad na mesto v nadmorskej výške, ktorú si môže dovoliť len málo hotelov na svete. Pridajte k tomu kompletne zásobenú vínnu pivnicu v reštaurácii Centouno a máte z toho nezabudnuteľný zážitok.

Medzinárodnú kuchyňu ponúkajú reštaurácie Heavenly Jin a Southern Italian, stredomorské špeciality dostanete v reštaurácii Centouno, japonské teppanyaki v Kinnjyou Inaka a kantónske jedlá v reštaurácii Jin Yan.

J Hotel sa taktiež môže pochváliť reštauráciou vysoko v oblakoch – na 120. poschodí.

Apartmán ‘J Suite’ pôsobí vďaka kryštálovým lustrom a saune veľmi luxusne a jedna noc v ňom stojí $10 300.

Veľký apartmán je zariadený veľmi luxusne.

Veľký apartmán má aj obývaciu izbu so zábavným centrom, pracovným stolom a veľmi pohodlným sedením.

V apartmáne takýchto rozmerov nesmie chýbať rovnako extravagantná kúpelňa s vaňou, sprchovým kútom a nočným stolíkom.

Video J Hotela v Šanghaji.

Zdroj: Weiboo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.