Najväčší súkromný ostrov na Bahamách je na predaj za $19,5 milióna

Ostrov je 40-krát väčší ako Biely dom.

Ak by ste si radi kúpili ostrov, a to rovno najväčší svojho druhu na Bahamách, teraz máte na to jedinečnú príležitosť. Ostrov St. Andrews alias Little Ragged Island ide do dražby za najvyššiu odhadovanú ponuku $19,5 milióna.

Tento ostrov sa rozkladá na 300 hektároch nedotknutej zeme, ktorá sa môže pochváliť čistou pramenitou pitnou vodou. Voda okolo ostrova je dostatočne hlboká na to, aby tu mohla kotviť aj väčšia loď. Okrem iného si tu môžete nerušene plávať popri útesoch, alebo chytať ryby

Iba 10 minút plavby loďou od prístaviska v neďalekom meste Duncan Town, je tento ostrov (najjužnejší ostrov v okruhu 160 km od ostrova Ragged Island) dostatočne veľký na to, aby sa z neho mohol stať rozľahlý súkromný majetok alebo rezort.

Chad Roffers, predseda aukčnej spoločnosti Concierge Auctions, ktorá dražbu uskutoční, nešetrí chválou: “Toto je náš najväčší súkromný ostrov na predaj od čias predaja ostrova Innocence Island. Tento nepoškrvnený ostrov s rozlohu 300 hektárov je príležitosťou, ktorú nemôžete premeškať. Jadrom našej každodennej práce je spájanie predajcov nehnuteľností jedinými svojho druhu a tých najvhodnejších kupcov z celého sveta, a tento súkromný raj je stopercentne pripravený na predaj, čo umožňuje záujemcom určiť si vlastnú cenu. Neexistuje príležitosť podobná tejto.”

Tento ostrov bude dražený v online dražbe už najbližšie dni prostredníctvom webstránky ConciergeAuctions.com

Zdroj: TheRealDeal

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.