Najnovšia kolekcia písacích potrieb Montblanc Meisterstück

Kolekcia Montblanc Meisterstück.

Kto by nepoznal jeden z najpredávanejších románov “Cesta okolo sveta za osemdesiat dní”, ktorý rozpráva o mimoriadnej ceste okolo sveta britského džentlmena Phileasa Fogga?

Toto literárne dielo sa stalo inšpiráciou pre najnovšiu kolekciu písacích potrieb značky Montblanc s názvom Meisterstück Around The World in 80 Days (Okolo sveta za 80 dní).

Táto kolekcia sa môže pochváliť nádhernými detailami, ako je indigovomodrý odtieň a vzor vĺn, ktoré odkazujú na plavbu po oceáne zo Suezského prieplavu do Bombaju, alebo parník, ktorý bol hlavným dopravným prostriedkom v prvej etape cesty okolo sveta, a je vygravírovaný laserom na vrchnákoch pier v každej edícii. Pozrime sa bližšie na všetky edície.

Pero z kolekcie Montlbanc – Meisterstück.

Vrchnák pera, ako aj jeho hlavná časť, sú vyrobené zo vzácnej modrej živice. Skutočným pokladom sú však gravírované oceánske vlny a hracie karty, ktoré sú kľúčovým prvkom cesty Phileasa Fogga. Pôvab týchto písacích potrieb dotvára platinou potiahnutý hrot pera.

Ďalšie pero z kolekcie Montlbanc – Meisterstück.

Platinou potiahnutý vrchnák priťahuje pozornosť vygravírovanými vlnami a parníkom. Telo pera je potreté priesvitným modrým lakom.

Kolekcia značky Montlbanc – Meisterstück.

Práve v tejto edícii ožíva pocit dobrodružstva, v ktorej dominujú kľúčové prvky prvých 18 dní cesty: vlny oceánu a vzor parníka. Na 18-karátovom ručne vyrábanom dvojfarebnom rhódiu a zlatej povrchovej úprave s odtieňom šampanského, je vidieť teplovzdušný balón, ktorý sa spája s dobrodružnými príbehmi Julesa Verna.

Kolekcia písacích potrieb Montblanc Meisterstück Around The World in 80 Days je k dispozícii v butikoch Montblanc po celom svete a online.

Zdroj: Fortune

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.