Najluxusnejší apartmán na palube výletnej lode

Luxusná spoločnosť Regent Seven Seas Cruises nedávno oznámila otvorenie najväčšieho apartmánu situovaného na palube výletnej lode na svete, ktorý nesie označenie The Regent Suite. Je postavený na štrnástom poschodí luxusnej zaoceánskej lode Seven Seas Splendor a so svojou pozoruhodnou rozlohou 412 metrov štvorcových je jedným z vôbec najexotickejších možností ubytovania v súčasnosti dostupných priamo na vodách svetového oceánu.

Tento jedinečný apartmán je propagovaný ako skutočný palác na vode a je vybavený kompletným wellness centrom, ktoré zahŕňa súkromnú saunu, parnú miestnosť a miestnosť zariadenú pre realizáciu skrášľovacích a regeneračných procedúr. Súčasťou apartmánu je aj terasa s rozlohou 120 metrov štvorcových, lemujúca celý luxusný obytný priestor, a tiež presklená vyhliadková miestnosť s komfortným sedením, z ktorej sa hosťom naskytajú úžasné výhľady na okolitú morskú hladinu.

Kráľovský apartmán je presvetlený obrovskými oknami siahajúcimi od podlahy až po strop, ktoré priestor obklopujú z troch svetových strán. Súčasťou obývacej miestnosti tohto paláca je tiež plne zásobený bar.

Súvisiace: Na palube najväčšej výletnej lode na svete

Interiér lodného apartmánu je stelesnením elegantného luxusu a jeho dominantným prvkom je snáď prepychová, na mieru zhotovená posteľ modelu Vividus od značky Hästens v cene 200 000 eur, ktorá je charakteristická rámom z borovicového dreva, oceľovými pružinami, výstužou zo špičkových materiálov a obzvlášť luxusnou bavlnenou a vlnenou posteľnou bielizňou.

Hostí apartmánu Regent Suite okrem prvotriedneho ubytovania privíta na palube aj osobný komorník, ktorý sa bude starať o každý detail ich pobytu na výletnej lodi a sprostredkuje hosťom jedinečné zážitky počas plavby. Hostia budú mať okrem toto k dispozícií luxusné osobné auto aj so šoférom a sprievodcom v každom prístave počas okružnej plavby.

Ceny za pobyt v apartmáne Regent Suite začínajú na úrovni 11 000 dolárov za noc, čo zahŕňa všetky dostupné vymoženosti. Avšak – ako sa v podstate dalo očakávať – apartmán na palube lode Seven Seas Splendor je v súčasnosti rezervovaný až do konca výletnej sezóny roku 2020.

Zdroj: Worldofcruising

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.