Najlepšie street oblečenie na milánskej prehliadke pánskeho oblečenia na sezónu Jeseň 2021

Už prešiel rok odvtedy, čo si pouličný štýl obliekania naplno užíval svoju predpandemickú slávu. Počas “normálneho” týždňa módy by sme uverejňovali stovky obrázkov z módnych prehliadok, ktoré by dokumentovali energiu a expresívny štýl modelov, editorov, kupujúcich a influencerov. To, čo bolo predtým spoľahlivou kadenciou vedenou konkrétnymi dátumami a časmi, sa teraz zmenilo na veľký otáznik.

Našťastie, na uliciach sa vždy nájdu štýlovo oblečení ľudia. A keď prišlo tento víkend na rad fotenie (obmedzeného) pohybu na milánskych módnych prehliadkach, fotograf pre magazín Vogue, Gianluca Senese, skúšal svoj objektív na modeloch pobehujúcich medzi fotením a živým vysielaním z prehliadok.

Výsledkom sú fotky, ktoré pôsobia kľudnejšie ako tie, na ktoré sme boli zvyknutí z minulých rokov a je veľmi pravdepodobné, že títo modely ani nečakali, že túto sezónu ich bude niekto fotografovať.

Vďaka týmto fotkám však máme predstavu o ich najintuitívnejšom, pohodlnom štýle s dôrazom na pohodlie a funkčnosť. Cháp: nadrozmerné MA1 bomberky, vintage kožené bundy, pohodlné pletené svetre a širšie nohavice. Nižšie si môžete pozrieť zopár zo spomínaných momentiek zo zákulisia milánskeho módneho týždňa od fotografa Senesu.

Zdroj: Yahoo, Telegraph

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.