Najlepšie platené modelky značky Victoria’s Secret

Na konci novembra sa v čínskom Šanghaji konalo každoročné veľkolepé podujatie Victoria’s Secret Fashion Show. Je všeobecne považované za jednu z najprestížnejších udalostí, ktoré môže akákoľvek modelka zažiť počas svojej kariéry. Je obrovským privilégiom, keď modelka počas tohto podujatia získa takzvané „Anjelské krídla“. Jedná sa totiž o komplexne navrhnutý pár krídel, ktorý je symbolom najvyššieho uznania. Je udeľovaný iba tým najúspešnejším tváram a telám v modelingovom priemysle.

Jan Planitová, bývalá riaditeľka prestížnej modelingovej agentúry IMG, ktorá v súčasnosti vedie spoločnosť Planit Model Management, vraví: „Existuje iba veľmi málo unikátnych úspechov, ktoré môže modelka dosiahnuť v priebehu svojej kariéry. Získanie vlastných ‚Anjelských krídel‘ je najväčším z nich.“

Ikonické podujatie Victoria’s Secret Fashion Show je známe úchvatnými, farebnými a skromnými modelmi oblečenia a pôsobivou ponukou zábavných predstavení. Tohtoročnými hudobnými hosťami módnej šou sa stali Harry Styles, Miguel a Leslie Odom Jr.

V minulom roku sa na pódiu predstavilo 51 špičkových modeliek, avšak iba 14 z nich si nakoniec vyslúžilo titul „Victoria’s Secret Angel“. Jedná sa o pozíciu veľvyslankyne značky spodnej bielizne, ktorá v priebehu celého roka cestuje po svete a propaguje výrobky spoločnosti Victoria’s Secret. V roku 2016 sa pred porotou ocitli najlepšie kamarátky Gigi Hadid a Kendall Jenner, pričom obe získali vytúžené Anjelské krídla.

Účasť na podujatí a odmena v podobe prestížneho ocenenia sú síce obrovskou poctou, žiadna z modeliek však neodmietne ani honorár, ktorý je spojený s účinkovaním na podobných módnych prehliadkach. Deväť dievčat, ktoré vystúpili v roku 2016 na ostro sledovanom pódiu, sa v tom istom roku umiestnilo aj na zozname dvadsiatich najlepšie platených modeliek magazínu Forbes.

Nasledujúce snímky Vám predstavia najlepšie platené účastníčky minuloročného podujatia Victoria’s Secret Fashion Show. Sú zoradené vo vzostupnom poradí podľa výšky ich príjmu v roku 2016.

9. Taylor Hill – 4 milióny dolárov

Taylor Hill je 21-ročnou modelkou zo štátu Colorado, ktorá sa objavila na titulnej stránke časopisu Vogue a v júli roku 2016 sa stala tvárou kampane Topshop’s AW16. Počet jej fanúšikov na sociálnej sieti Instagram sa odvtedy až zdvojnásobil a v súčasnosti ju na adrese @taylor_hill sleduje 9,2 milióna užívateľov. Svojej prvej prehliadky Victoria’s Secret Fashion Show sa zúčastnila v roku 2014 a o rok neskôr sa stala oficiálnym Anjelom.

8. Jasmine Tookes – 4 milióny dolárov

Jasmine Tookes pochádza z Kalifornie a je jednou z troch modeliek farebnej pleti, ktoré sa v roku 2016 zapísali na zoznam najlepšie platených modeliek časopisu Forbes.

26-ročná modelka sa po prvýkrát zúčastnila prestížneho podujatia spoločnosti Victoria’s Secret v roku 2012 a svoje Anjelské krídla získala v roku 2015.

7. Lily Aldridge – 4 milióny dolárov

Lily Aldridge sa narodila v meste Los Angeles a debutovala na podujatí Victoria’s Secret Fashion Show v roku 2009. Anjelom sa stala už o rok neskôr. 32-ročná modelka vo svojom profile tvrdí, že jej najobľúbenejším miestom na svete je jej súčasné bydlisko v meste Nashville, štáte Tennessee. Jej účet na Instagrame má 5,1 milióna fanúšikov.

6. Joan Smalls – 4,5 milióna dolárov

Joan Smalls pochádza z Portorika a vystupuje ako oficiálna reprezentantka módnej značky Estée Lauder. Zároveň je prvou latinskoamerickou modelkou, ktorá propaguje túto značku v rámci celosvetovej kampane.

29-ročná modelka sa po prvýkrát ocitla na prehliadke Victoria’s Secret Fashion Show v roku 2011 a odvtedy sa prešla po rovnakom móle už v rámci piatich ročníkov. Denník Daily Mail uvádza, že celková hodnota jej majetku predstavuje $ 16 miliónov. Na Instagrame sa pýši 2,5 miliónmi nasledovateľov.

5. Alessandra Ambrosio – 5 miliónov dolárov

Alessandra Ambrosio sa po prvýkrát objavila na módnej prehliadke značky Victoria’s Secret už v roku 2004. Táto 34-ročná modelka je jednou z veteránok podujatia. Denník Daily Mail odhaduje, že celková hodnota jej majetku sa pohybuje okolo $ 60 miliónov.

Jej účet na Instagrame pozorne sleduje 8,7 milióna fanúšikov. Jej obľúbenými destináciami sú ostrov Bali a divoké brazílske mesto Florianopolis.

4. Liu Wen – 7 miliónov dolárov

Liu Wen pochádza z Číny a podľa denníka Daily Mail disponuje celkovým majetkom v hodnote $ 35 miliónov.

29-ročná Liu Wen bola prvou ázijskou modelkou, ktorá sa v roku 2009 prešla po móle na prehliadke značky Victoria’s Secret. Je jednou z troch modeliek farebnej pleti, ktoré boli súčasťou Victoria’s Secret Fashion Show v roku 2016 a podarilo sa im umiestniť na zozname magazínu Forbes. Na Instagrame má 3,4 milióna fanúšikov.

3. Gigi Hadid – 9 miliónov dolárov

22-ročná Gigi je najstaršou spomedzi svojich sestier, ktoré sa tiež venujú modelingu. Jej účet na Instagrame si obľúbilo 36,7 milióna nasledovateľov.

Svoju prvú prechádzku na móle spoločnosti Victoria’s Secret absolvovala v roku 2015. Čitatelia portálu models.com ju nominovali na druhé miesto v súťaži modelka roka 2016.

2. Kendall Jenner – 10 miliónov dolárov

Kendall Jenner má v súčasnosti 22 rokov a podľa hodnotenia magazínu Forbes je treťou najlepšie zarábajúcou modelkou sveta. V rámci najlepšie platených modeliek značky Victoria’s Secret sa umiestnila na druhom mieste. Na tento zoznam sa po prvýkrát dostala v roku 2015.

Na Instagrame má 84,7 miliónov fanúšikov a na móle Victoria’s Secret debutovala v roku 2015. Je tiež veľvyslankyňou značky Estée Lauder.

1. Adriana Lima – 10,5 milióna dolárov

Adriana Lima sa narodila v Brazílii a je oficiálne najdlhšie pôsobiacou držiteľkou titulu Victoria’s Secret Angel v histórii. Magazín Forbes tiež uvádza, že v roku 2016 sa stala najlepšie zarábajúcou modelkou tejto značky.

Na prvej anjelskej prehliadke sa zúčastnila v roku 1999 a denník Daily Mail uvádza, že celková výška jej majetku predstavuje $75 miliónov. 36-ročná modelka má na Instagrame 11,3 milióna nasledovateľov.

Zdroj: DailyRecord, MSN

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.