Najelegantnejšia vodná fajka na svete stojí $ 1900 a vyrába ju Porsche Design

Silu vodnej fajky netreba podceňovať. Môže dodať obyčajnej párty ozajstný šmrnc. Všetci urcite poznáte prvú edíciu dizajnu vodnej fajky od Porsche Design, ktorá je už dlhší čas v ponuke.

Po nej boli predstavené iné úžasné kúsky z 24 karátového zlata, ktoré sú ozdobené šperkami a dostupné už aj na palube lietadla typu A380.

Vodná fajka 2.1 od Porsche Design sa stala elegantným a sexy módnym trendom. Fajka z eloxovaného hliníka vás ohromí a spolu s ventilom, tarbušou, vázou, náustkom a rukoväťou vytvárajú tento exkluzívny predmet, ktorý si môžete kúpiť. Kožená hadica a korunka na tabak z keramiky odolnej voči teplu vytvárajú finálny vzhľad tohto špičkového produktu.

S vodnou fajkou sa môžete zabaviť a relaxovať, no jej čistenie môže byť rovnako otravné ako upratovanie po párty. Dobrou správou však je, že tím dizajnu venoval pozornosť tomuto aspektu a vďaka navrhnutému dizajnu je čistenie jednoduché. Vodná fajka 2.1 od Porsche Design je 730 mm vysoká a 200 mm široká, a od 1. septembra 2019 je v čiernej farbe dostupná celosvetovo vo vybraných obchodoch Porsche Design a online na www.porsche-design.com za 1900 dolárov. Je vyrobená v Nemecku.

Zdroj: Porsche

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.