Najdrahšia rifľová bunda sveta s čistým zlatom a diamantmi

Najdrahšia rifľová bunda sveta.

Pre gentlemana, hľadajúceho svoj štýl, je rifľová bunda zvyčajne len vec, ktorej úlohou je dodať outfitu nádych drsnej elegancie. Ale skromná rifľová bunda dostala luxusný dizajn od britských dizajnérov Karla Mathersa a Stuarta Hughesa. Hughes je známy svojimi luxusnými doplnkami, ktoré sú k dispozícii pod jeho slávnou značkou, zatiaľ čo Mathers je známy svojou značkou Lord Swagger, ktorá obsahuje oblečenie s množstvom rock n‘ rollových vlastností.

Spoločne títo dvaja dizajnéri vytvorili Infinity – najdrahšiu bundu sveta, ktorej cena bola stanovená na kráľovskú sumu vo výške 3,5 milióna libier (približne 4 milióny eur). Táto rifľová bunda sa môže pýšiť výzdobou, ktorú tvorí až 2,1 kilogramu 24 karátového zlata. Navyše dizajnéri pridali platinové čiastočky a 129 karátov bezchybných diamantov.

Súvisiace:
Najdrahšia bunda pre psov, spolu z 24-karátovým zlatom a diamantmi
Reštaurácia v New Yorku ponúka kuracie krídelká obalené v 24-karátovom zlate

Tento špeciálny kúsok bol vytvorený pre anonymného hudobníka a trvalo tri mesiace kým bol dokončený. Sme radi, že bude na ramenách umelca, ktorý odzrkadľuje jej ducha a štýl. So všetkou zlatou a diamantovou výzdobou dúfame, že má vlastného bodyguarda!

Dali by ste si na seba takúto rockerskú bundu?

Zdroj: ArabLuxLife

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.