Najdrahšia podložka pre jógu na svete a kúpite ju za $ 100 000

V posledných rokoch sme svedkami revolučnej transformácie v oblasti wellness a fitness, ale je tu pár vecí, ktoré jednoducho nevieme oceniť. Vezmime si napríklad podložku na jógu za 15 000 dolárov. Je pravda, že táto podložka značky Chakracarma obsahuje drahé kamene vložené do ručne obrábanej kože, no ako môže niekto minúť toľko peňazí za fitness podložku?

Cena podložky na jógu pohybujúca sa v hodnote okolo 15 000 dolárov je jednou z tých nižších. V závislosti od prispôsobenia, váhy a karátov, ktoré si vyberiete, sa táto cena môže vyšplhať až na neuveriteľných 100 000 dolárov.

Samozrejme, táto podložka má za úlohu zlepšiť váš každodenný zážitok. A pravdepodobne je to práve podložka z kameňov, ktorá by mala tento zážitok zlepšiť!

Súvisiace: Spoločnosť Aman organizuje spirituálne pobyty v rezortoch v Ázii

Na každú podložku je potrebné si vybrať z týchto drahokamov: diamant (0,70 karátov), rubín (3,5 karátov), smaragd (1 karát), zafír (2,5 karátov), jantár (3 karáty), opál (2 karáty) a karneol (3 karáty). Našťastie tieto kamene vraj nie sú čisto na okrasu ale pomocou vibrácii a vĺn, ktoré vydávajú, nabíjajú vaše čakry a zabezpečujú spojenie na duchovnej vlnovej dĺžke.

Zdroj: Lifestyleasia

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.