Najdrahšia bunda pre psov, spolu z 24-karátovým zlatom a diamantmi

Bunda pre psov od Doggy Armor.

Doggy Armor a VeryFirstTo.com spoločne predstavili prvú ochrannú bundu pre psov na svete, ktorá je z 24 karátového zlata. Spoločnosť Doggy Armor použila ochrannú známku, keďže aplikovala revolučnú technológiu z oblasti nanotechnológie, čím sa jej podarilo vytvoriť naozaj exkluzívnu bundu zo zlata a vyniesla ju na ďalšiu úroveň tým, že zákazníkom umožňuje výber čiernych kryštálov Swarovski alebo čiernych diamantov. Cena tohto produktu je na úrovni 137 000 dolárov.

Bradley Davis, výkonný riaditeľ spoločnosti Doggy Armor, vysvetľuje: „Ponúkame výber tkanín z 24-karátového zlata formou nanotechnológie, ktorá jej umožnila potiahnuť ju zlatou textíliou. Má autentickú hodnotu samotného zlata a zahŕňa 99,99% podielu zlata, ktoré je štruktorované pomocou nanotechnológie. Obsah čistého zlata je overený testami od medzinárodných organizácií s povolenou kontrolou.“

Na ochranu vášho psa pred uhryznutím (od iných psov), 24 karátová zlatá bunda používa super ľahké brnenie „Doggy Armor“. Úroveň ochrany sa však môže zvýšiť aj pri vyšších úrovniach ohrozenia, vrátane čeľustí. Bunda je až 15-krát silnejšia než oceľ a 8-krát silnejšia než Kevlar, takže nie je odolnou len proti uhryznutiu, ale aj odolná voči rezným ranám. Vnútro plášťa lemuje 3D tkanina navrhnutá tak, aby dovoľovala prúdenie vzduchu cez plášť.

Jej štýl sa dá navýšiť pomocou 20 kryštálov od značky Swarovski, ktoré bundu vedia dozdobiť. Zákazníci majú možnosť nahradiť kryštály 20 čiernymi diamantmi.

Súvisiace: Luxusná cestovná agentúra sa špecializuje na lety psov a ich majiteľov súkromnými lietadlami

Marcel Knobil, zakladateľ spoločnosti VeryFirstTo a Superbrands, povedal: „Vďaka psiemu brneniu bude váš drahocenný miláčik dobre chránený a žiariť ako zlato. Nikde neuvidíte tak zlatého Labradora, štýlového Jazvečíka, Gavalieršpaniela Kráľa Karola alebo pompézneho Nemeckého špica (trpasličieho).“

Percento výnosov z predaja tejto bundy smeruje na výrobu vysoko-inovatívnych obrnených búnd, ktoré chránia špeciálne vyškolených psov, sprevádzajúcich tímy proti pytliactvu, ktoré udržujú v bezpečí vzácne zvieratá našej planéty, vrátane slonov, nosorožcov a tigrov.

Zdroj: Mirror

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.