Najdrahší štetec na líčenie má hodnotu $25 000

Ak jednoducho milujete oslňovať svoje okolie dokonalým make-upom, s najväčšou pravdepodobnosťou poznáte štetce na líčenie značky Artis.

Táto značka priniesla na trh už širokú škálu prvotriednych líčiacich produktov, avšak v súčasnosti Vám ponúka jedinečnú možnosť zaobstarať si najdrahšie make-up štetce, aké kedy vôbec existovali. Zoznámte sa s limitovanou edíciou označenou ako Artis Bespoke, ktorá zahŕňa na mieru vyrobené a drahými kameňmi vykladané štetce zo série Artis Elite Mirror Oval 7, ktoré sú doteraz najpredávanejšími líčiacimi štetcami tejto prestížnej značky.

Exkluzívne štetce z edície Artis Elite sú pokryté luxusným bielym zlatom a na želanie zákazníka môžu byť vykladané bielymi diamantmi, čiernymi diamantmi alebo rubínmi.

Každý zo špičkových štetcov je okrem toho vybavený ďalšími exkluzívnymi prvkami, medzi ktoré patrí napríklad vlastný gravírovaný nápis na rukoväti, luxusné puzdro na odkladanie štetca, špeciálna súprava na starostlivosť o tento produkt a tiež číslo zákazníckej podpory a e-mail, prostredníctvom ktorých si môžete kedykoľvek objednať servis porušených či opotrebovaných štetcov, prípadne uplatniť nárok na poistenie, ktoré sa na nich vzťahuje.

Spolu s exkluzívnymi štetcami z limitovanej edície Bespoke samozrejme obdržíte dlhý zoznam jedinečných doplnkov, ale to stále nie je všetko. S kúpou každého štetca získate tiež nárok na osobnú alebo virtuálnu lekciu líčenia so samotnou Lindsey Jacksonovou, ktorá je odborníčkou na make-up priamo zo spoločnosti Artis.

Súvisiace: Ako vizážistka Huda Kattanová vybudovala miliardové podnikanie na Instagrame

Zatiaľ čo cena bežných štetcov značky Artis sa pohybuje okolo úrovne 70 dolárov, unikátne výrobky z limitovanej edície Bespoke sú ocenené na pozoruhodných 25 000 dolárov za kus. Ak túžite vlastniť jeden z takýchto štetcov na líčenie, alebo si ich aspoň obzrieť v celej kráse, navštívte oficiálnu webovú stránku značky Artis, kde sú už v súčasnosti dostupné na predaj.

Zdroj: XLifestyle

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.