Na súkromnom ostrove neďaleko Ibizy môžete stráviť týždeň za $250 000

Ibiza je aj v súčasnosti opradená povesťou nikdy nekončiacich večierkov, na ktorých sa až do rána bavia mladí ľudia z celého sveta. Treba však poznamenať, že cestovatelia skutočne oboznámení s touto jedinečnou destináciou už toto klišé neuznávajú. Prirodzene, bary a kluby sú ešte stále v prevádzke, no pri dôslednejšom skúmaní tu zároveň objavíte jeden z najkrajších ostrovov v Európe.

Po novom však neďaleko Ibizy poznáme aj ďalší unikátny ostrov známy ako Isla Sa Ferradura, ktorý si už stihol získať srdcia mnohých milovníkov luxusných dovolenkových destinácií – a to nie len svojím špičkovým vybavením, ale tiež mimoriadnou exkluzivitou. Ostrov je totiž domovom prepychovej súkromnej nehnuteľnosti so šiestimi spálňami, dvoma bazénmi a 22-členným personálom, ktorý Vám bude plniť sny 24 hodín, 7 dní v týždni – celý ostrov je však k dispozícii iba prostredníctvom rezervácie a zaručujeme Vám, že bude obzvlášť vyťažený.

Isla Sa Ferradura je naozaj ostrovom, no s Ibizou ho predsa len spája úzky pás pevnej zeme. Dostať sa sem môžete aj súkromnou štrkom vysypanou príjazdovou cestou, ale odporúčame Vám o niečo veľkolepejší príchod – na palube luxusnej superjachty. Tento spôsob dopravy Vám navyše umožní vychutnať si prehliadku celého ostrova s rozlohou 3,8 hektárov z toho najlepšieho uhla. Samotné luxusné obydlie je situované na vrchole vlnami obmývaného útesu, ktorý je lemovaný tropickou zeleňou a neuveriteľne modrým Stredozemným morom.

Súvisiace: Guy Laliberté z Cirque du Soleil premenil svoj ostrov na exkluzívny rezort

Keď nakoniec vkročíte na ostrov, bude o Vás dokonale postarané. V kuchyni bude neustále prítomný svetový Michelinový kuchár, ktorý pre Vás každý deň bude pripravovať personalizované menu. K dispozícii budete mať samozrejme aj kúpeľné zariadenie, čajovňu a priestor určený na relaxačné cvičenie jogy. Súčasťou vybavenia je aj moderná lodenica, ktorá je zásobená vodnými hračkami od výmyslu sveta. Keď však predsa len dostanete chuť na nespútanú zábavu v štýle nočných podnikov z Ibizy, môžete to roztočiť priamo na obrovskej strešnej terase s rozlohou takmer 750 metrov štvorcových, kde budete mať k dispozícii vlastný mixážny pult.

Bazén a relaxačná zóna na ostrove Isla Sa Ferradura.

Tento jedinečný ostrov zatiaľ nebol uvedený na trh v Severnej Amerike, ale to sa čoskoro zmení. Ak si chcete zabezpečiť svoje miesto v tejto dovolenkovej destinácii, pomôže Vám s tým riaditeľ ostrova Ulf Karow na telefónnom čísle +49 176 410 04341. Týždenný pobyt na ostrove Isla Sa Ferradura začína približne na hodnote 250 000 USD mimo hlavnej dovolenkovej sezóny.

Zdroj: DailyMail

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.