Na špeciálnu príležitosť – fľaša tequily s cenou 30 000 dolárov

Fľaše vína s absurdnými cenami sú starodávnou anekdotou, no po prvý krát sme svedkami tak drahej fľaše tequily. Fľaša najdrahšej kvality značky Clase Azul, vyrábaná v Mexiku, má cenu 30 000 dolárov. S tak vysokou cenou je primárnym publikom pre túto fľašu množstvo luxusných podujatí, vrátane filmových premiér či celebritných udalostí.

Značka Clase Azul za 20 rokov výroby prešla niekoľkými zmenami s cieľom vylepšiť jej kvalitu a balenie. Zakladateľ Arturo Lomeli dokonca vyštudoval magisterské štúdium v oblasti luxusného marketingu s cieľom zlepšiť svoj produkt a zamerať sa na vysokokvalitnú tequilu, ktorá je súčasťou prémiového balíka.

V súčasnosti sa táto tequila predáva v ručne vyrezávaných keramických karafách, čo predstavuje príjemnú zmenu oproti monotónnym obalom fliaš, ktoré využíva zvyšok tohto priemyslu. Po skonzumovaní nápoja môžu byť karafy použité, ako pekné ozdoby na skrášlenie vášho domova.

Arturo sa vyjadril, že začali premýšľať z hľadiska exluzivity, aby mohli dať to najlepšie tým, ktorí to naozaj dokážu oceniť.

Táto 30 000 dolárová fľaša je na míle vzdialená od bežnej fľaše tequily. Autentický mexický likér sa plní do keramickej fľaše, s exkluzívnymi prvkami, ako je jantár a 24 karátové zlato. Limitované vydanie 15 fliaš bolo vytvorené na oslavu 15. výročia tejto značky.

Zdroj: CNN

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.