Módna prehliadka jarnej kolekcie 2019 značky Gucci sa bude konať v parížskom Le Palace

Legendárny nočný klub v Paríži Le Palace je opäť v móde. 24. septembra sa tu bude konať módna prehliadka jarnej kolekcie 2019 značky Gucci, čo predpovedá príchod Alessandra Micheleho do povestných priestorov. V súlade s temnou náladou Le Palace sa módna prehliadka Gucci začne o 21:00 a bude treťou a poslednou časťou tohtoročnej spojitosti značky Gucci s Francúzskom. (Jarná kampaň 2018 a výstava Resort 2019 boli obe poctami francúzskej kultúre a vplyvu.)

Pre neznalých, Le Palace bol jedným z najznámejších nočných klubov v Paríži v 70. rokoch a začiatkom 80. rokov. Založený podnikateľom Fabricem Emaerom v roku 1977, sa stal klub sídlom divokých nocí a získal tak neoficiálny titul parížskeho Štúdia 54, stačilo len vymeniť Halstona za Yves Saint Laurent. Počas svojho vrcholu ho riadila módna ikona Edwige Belmore a napĺňala klub eklektickou zmesou vplyvných ľudí a bohatých detí.

Súvisiace: Vracia značka Gucci do módy teplákové súpravy?

Presne to sedí aj na Michela, ktorý už dlho vzdáva hold ľuďom, ktorí sa excentricky obliekali. Svoje prehliadky tak zapĺňal ľuďmi, ktorí boli veľmi nepravdepodobne hviezdami sveta módy, umenia, hudby a literatúry. A čo viac, dlhoročný hudobný maestro značky Gucci, Michel Gaubert, bol taktiež dlhoročným DJom v Le Palace. Na záver môžeme len dodať: Očakávajte vynikajúci playlist a od jarnej kolekcie 2019 značky Gucci aj výstrednú módu.

Zdroj: Styleft

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.