Mesto New York získalo svoj prvý automat na šampanské značky Moët & Chandon

Automat na šampanské značky Moët & Chandon.

Pre milovnícov šampanského žijúcich v New Yorku je tu niekoľko skutočne dobrých správ. Pre jednoduchú dostupnosť šampanského spoločnosť Moët a Chandon v luxusnom hoteli Lexington odhalila exkluzívny automat na šampanské (prvý svojho druhu v meste). Šikovný automat ponúka malé fľašky nápoja a nachádza sa vedľa nového hotelového baru v jazzovom štýle s názvom The Stayton Room.

Jedinečný automat ponúka fľašky s objemom 200 ml typu Imperial Brut alebo Imperial Rosé a každá fľaška je vydávaná s osobitnou drážkou. Ak si chcete zaobstarať nápoj podľa vlastného výberu, budete musieť získať z baru zlatú mincu Moët & Chandon vo výške 25 dolárov a vhodiť ju do automatu, aby ste uvideli na vlatné oči magickú šou. Novinka ponúkajúca šampanské vzdáva hold najslávnejšej bývalej obyvateľke hotela, Marilyn Monroe. Monroe často uprednostňovala popíjanie svojho obľúbeného nápoja počas pobytu v hotely Lexington.

Súvisiace:
Čo by ste mali vedieť pred nákupom šampanského
Najlepšie zamestnanie sveta? Manažér kvality v spoločnosti Moet & Chandon degustuje 50 vín denne

Riaditeľ predaja a marketingu hotela Lexington, William van Wassenhove, povedal: „Je to vzrušujúce obdobie pre hotel Lexington, pretože sme pred nedávnom otvorili bar The Stayton Room a pokračujeme v tvorbe ďalšej kapitoly nášho príbehu. Neustále hľadáme nové a jedinečné spôsoby ako zaujať našich hostí. A čo je zábavnejšie ako piť šampanské priamo z fľaše?“ V roku 2017 spoločnosť Moët & Chandon uviedla v Las Vegas podobný automat na šampanské.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.