Marc Jacobs predstavil kolekciou štýlových inteligentných hodiniek

Značka Marc Jacobs vydáva prvé inteligentné náramkové hodinky, ktoré budú využívať operačný systém Wear OS. Fanúšikov moderných technológií určite poteší predovšetkým dizajn tohto doplnku. Model Riley Touchscreen od značky Marc Jacobs má na rozdiel od hranatých zariadení Apple Watch omnoho tradičnejší okrúhly tvar a ciferník s trojcentimetrovým AMOLED displejom. Na boku tela hodiniek je tlačidlo (namiesto tradičnej korunky), ktorým bude možné ovládať hodinky aj bez priameho dotyku s displejom.

Prístroj je vybavený procesorom Qualcomm Snapdragon Wear 2100. Niektoré ďalšie parametre, ako napríklad RAM, či vnútorná pamäť, však ešte nie sú oficiálne zverejnené. Batéria vydrží 24 hodín a nabíjať ju bude možné aj bezdrôtovo. Rovnako ako pri iných inteligentných hodinkách si aj v tomto prípade môžete kontrolovať zmeškané hovory, správy a iné upozornenia. Zároveň sa pomocou týchto hodiniek dostanete aj k službe Google Assistant.

Pri výbere konkrétneho modelu si môžete zvoliť z troch prevedení. Buď to budú výlučne čierne hodinky, zlaté s bielym remienkom alebo hodinky s ružovým zlatom a šedým remienkom. Remienky hodiniek sú silikónové. Pravdepodobne nebudú také atraktívne, ako by boli klasické látkové alebo napodobeniny kože, no na druhej strane budú možno viac vyhovovať mladším zákazníkom, ktorých chce značka osloviť.
Inteligentné hodinky modelu Riley od značky Marc Jacobs v cene 295 dolárov si budete môcť kúpiť už v priebehu júla tohto roku.

Zdroj: Marc Jacobs

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.