Mamička z Austrálie sa vďaka karanténe stala vyhľadávanou influencerkou

Ak vás domáca karanténa a izolácia od spoločnosti priviedla na pokraj totálneho bláznovstva, nie ste sami. Príkladom toho je aj Austrálčanka Lissy Grahamová, ktorá prišla na zábavný spôsob, ako efektívne a najmä luxusne zahnať nudu.

Vtipné fotografie, na ktorých pózuje pri vykonávaní rôznorodých domácich prác v luxusnom oblečení, každodenne publikuje na svojej sociálnej sieti. Pravidelne tým zabáva nielen samú seba, ale aj obrovské masy ľudí po celom svete.

Na jednej z fotografií influencerka napríklad pózuje v luxusnej večernej róbe, ktorá bola vytvorená známou austrálskou návrhárkou Rachel Gilbertovou, zatiaľ čo sa v jej vlasoch blyští diamantová čelenka. Konkrétne na tejto fotografii sa nachádza spolu so svojimi dcérami pri vykonávaní typicky dámskej aktivity – manikúry. Ďalším zaujímavým snímkom je fotografia toho, ako Lissy vynáša odpadky v jedných z posledných šiat od značky Dolce&Gabanna, pričom obuté má takmer 1 500 eurové a diamantmi vykladané Manolo Blahnik lodičky.

Avšak jedným z najobľúbenejších obrázkov, ktoré boli na jej sieti zverejnené, je jednoznačne fotografia zachytávajúca Lissy pri čistení kúpeľne, kedy na nej pózuje v dlhej róbe farby burgundy, pokrytej perím a flitrami. Influencerkin outfit je pritom doplnený extravagentným turbanom s leoparďou potlačou a dezinfekčným sprejom.

Matka troch detí tak bola v priebehu niekoľkých posledných dní spozorovaná pri úprave záhrady, varení večere, aj pri usporiadaní falošnej narodeninovej oslavy, hlavne zakaždým výhradne v luxusnom oblečení. K nemu sa zaraďuje napríklad takmer 2 500 eurová kožená minisukňa od Yves Saint Laurent, krátky čipkovaný závoj značky Valentino, námornícke šaty od značky Rachel Gilbert, 271 eurový overal a 1 507 eurová maxi sukňa od Zimmermanna.

 

 

Zdroj: Yahoo, Lissy Graham – Instagram

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.