Luxusné wellness útočisko pre váš mozog – v Španielsku

SHA Wellness Clinic ponúka neinvazívne procedúry na ošetrenie mozgu.

Budúcnosť wellnessu zostúpila na kopce Alicante v Španielsku. Luxusný rezort Sha Wellness Clinic, ktorý navštevujú špičkoví športovci a vysoko výkonní manažéri, spustil pár neinvazívnych liečebných procedúr na ošetrenie našej najvýznamnejšej, avšak často zanedbávanej časti tela: mozgu. Dr. Bruno Ribeiro je neurológom stojacim za programom, ktorého cieľom je liečiť všetko od úzkosti až po nespavosť urýchľovaním „bunkovej aktivity“ vo vašej hlave.

Súvisiace: Tajné švajčiarske kúpele Waldhaus Flim sú ukryté v srdci Álp

Funguje to takto: Po posúdení doktor Ribeiro nariadi jednu z dvoch najmodernejších ošetrení. Prvá, fotobiomodulácia mozgu, sa opiera o novú technológiu NASA, s použitím mäkkej, najmodernejšej helmy, ktorá vysiela infračervené svetlo rôznych vlnových dĺžok do spiacich častí mozgu na zlepšenie pamäte a koncentrácie, rovnako ako fyzickú vytrvalosť a koordináciu.

Najmodernejšia helma vysiela rôzne vlnové dĺžky infračerveného svetla do spiacich častí mozgu.

Druhá, transkraniálna stimulácia priamym prúdom (používaná Harvardskou lekárskou školou) je procedúra, ktorá je naozaj zaujímavá. Liečba vyvinutá na riešenie chronickej bolesti, porúch spánku a dokonca závislosti, využíva bezdrôtovú Bluetooth helmu na aplikovanie mäkkých prúdov priamo do postihnutých kvadrantov mozgu, aby sa zvýšila alebo znížila pozitívna alebo negatívna nervová aktivita.

Vnímajte to ako športovú masáž pre vašu hlavu, pre zlepšenie funkcie, na uvoľnenie napätia ako aj prípravu na váš ďalší veľký výkon – nech je to čokoľvek.

SHA Wellness Clinic v Španielsku je ideálnym miestom pre zrelaxovanie mozgu.

Zdroj: Som Gandia, Las Provincias

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.