Luxusné valentínske destinácie na rok 2019

Sviatok svätého Valentína je už za dverami a aj tento rok Vám predstavíme luxusné romantické hotely ako stvorené pre páry, ktoré si túžia vychutnať spoločné chvíle na Maldivách, v Dubrovníku, na Bahamách či v Mexiku.

Luxusný rezort Baros Maldives

Baros Maldives.

Jedinečný rezort Baros Maldives Vám pomôže znovu objaviť skutočný význam lásky. Toto päťhviezdičkové zariadenie získalo od organizácie World Travel Awards titul „Najromantickejší rezort na svete“ už šiesty rok po sebe. Dôvodom je neúnavné odhodlanie rezortu rozdúchavať lásku medzi svojimi hosťami. Páry si tu môžu dopriať luxusnú dovolenku v jednom z apartmánov Baros Suites. Tie sú navrhnuté tak, aby návštevníkom poskytovali intímne útočisko pred okolitým svetom, vďaka čomu sa môžu venovať výhradne svojmu partnerovi.

Hostia rezortu sa do svojich viliek dostanú chodníkom pomedzi exotickú ostrovnú zeleň, pričom samotný apartmán disponuje priestrannou luxusnou spálňou, otvorenou kúpeľňou a veľkou obývacou časťou s posuvnými sklenenými dverami, ktoré sa otvárajú na drevom obloženú terasu s ležadlami, jedálenským stolom, bazénom a komfortným altánkom s tradičnou slamenou strechou a hojdačkou s výhľadom na oceán. Hostia budú mať okrem toho k dispozícií súkromnú jachtu a vlastného profesionálneho komorníka. Nechýba ani wellness centrum a široký sortiment relaxačných a regeneračných procedúr.

Grand Isle Resort & Spa

Grand Isle Resort & Spa.

Ak túžite osláviť sviatok zaľúbených s Vašou polovičkou na skutočne úžasnom mieste, Grand Isle Resort & Spa na bahamskom ostrove Exuma je ďalšou nezabudnuteľnou destináciou na našom zozname. Rezort ponúka ubytovanie v súkromných pobrežných vilách s výhľadom na nádherné tyrkysové vody Smaragdovej zátoky. O všetky Vaše potreby sa počas romantickej dovolenky postará súkromný šéfkuchár, ako aj špičkové wellness centrum v romantickom prostredí. Rezort ponúka celý rad dovolenkových balíčkov prispôsobených práve oslavám svätého Valentína.

Las Brisas Acapulco

Las Brisas Acapulco.

Hneď ako vstúpite do areálu rezortu Las Brisas Acapulco, pocit lásky Vás obklopí zo všetkých strán. Vás a Vašu lepšiu polovičku hneď na úvod na útulnej recepcii privíta ružová Margarita a do svojej izby sa následne presuniete ikonickým ružovobielym džípom. V jednej z prepychových pobrežných viliek tohto rezortu – známych ako casitas – zažijete dokonalú romantickú dovolenku, ktorú umocní Váš vlastný súkromný bazén s ružovými lupeňmi na hladine a úžasným výhľadom. Romantickú večeru si môžete vychutnať na súkromnej terase, odkiaľ sa Vám naskytne pohľad na posledné lúče mexického slnka zapadajúceho nad zátokou mesta Acapulco. Neskôr by ste si nemali nechať ujsť návštevu plážového klubu La Concha priamo v areáli rezortu, kde sa môžete zoznámiť a baviť s ostatnými hosťami. K dispozícii budete mať aj luxusný 12-metrový katamarán, na palube ktorého môžete objavovať okolité útesy vystupujúce z priezračnej vody.

Hotel Excelsior v Dubrovníku

Hotel Excelsior.

Svetoznámy Hotel Excelsior na Vás tento rok čaká s exkluzívnym valentínskym balíčkom Dubrovnik Deluxe. Páry si počas svojho pobytu môžu vychutnať exkurziu mestom v luxusnej limuzíne, zoznámiť sa s prvotriednym vínom v súkromí svojej nádhernej izby a zažiť jedinečné dvojhodinové dobrodružstvo v historickom centre mesta Dubrovník. Deluxe balíček zahŕňa:

  • Tri noci v luxusnej hotelovej izbe alebo prepychovom apartmáne.
  • Dvojhodinovú prehliadku starého mesta s profesionálnym sprievodcom, počas ktorej spoznáte hlavné atrakcie tejto destinácie, od mestských hradieb, cez kultúrne a historické múzeum, prírodovedné múzeum, umeleckú galériu až po ďalšie vyhľadávané zaujímavosti mesta.
  • Cestu luxusným hotelovým transferom pri príchode aj odchode.
  • Uvítaciu fľašu luxusného vína priamo vo Vašej izbe.
  • Prístup k hotelovému wellness a kúpeľnému zariadeniu.
  • Neskorý check-out z hotela (v závislosti od dostupnosti).

Balíček Dubrovnik Deluxe je dostupný za 488 eur za noc. Okrem programu zahrnutého v tomto produkte budú mať páry príležitosť spoznávať neďaleké vinohrady a miestne kulinárske špeciality východnej Európy. Mimoriadnym lákadlom sú aj špičkové pláže a výletná plavba medzi ostrovčekmi v Jadranskom mori.

Valentínska ponuka spoločnosti VistaJet

Spoločnosť VistaJet si na tento rok pripravila valentínsky balíček „Love is in the Air“ s talianskou tematikou. Na romantické dobrodružstvo sa vydáte súkromným lietadlom, kde Vás privíta ručne gravírovaná fľaša luxusného vína Veuve Clicquot s Vaším menom. Nebudú chýbať ani ruže a ručne pripravené čokoládové jahody. Zájazd bude pokračovať trojdennou vínnou exkurziou, ktorou Vás bude sprevádzať svetoznámy vinár Marchesi Antinori. Tento zážitok zahŕňa stolovanie v historickom sídle Palazzo Antinori a ochutnávku vín zo súkromnej pivnice vinárskej rodiny. Na palube helikoptéry sa ďalej presuniete do ďalších luxusných sídiel tohto výrobcu v Toskánsku a regióne Umbria.

La Casa Que Canta

La Casa Que Canta.

Agentúra Travel+Leisure vymenovala rezort La Casa Que Canta za najromantickejší hotel na svete, čoho neklamným dôkazom je februárový balíček služieb označený ako Enchanting Getaway. Táto prepychová hacienda si v priebehu posledných rokov získala celosvetové uznanie za svoju nákazlivú atmosféru spojenú s dych vyrážajúcim výhľadom, bezchybnými službami a oceneniami opradenou kuchyňou, vďaka čomu ponúka ideálnu príležitosť na oslavu Valentína v meste Zihuatanejo na pobreží Mexika.

Tento úžasný rezort sa nachádza v obklopení kokosových hájov a zohral dokonca hlavnú úlohu vo filme „Keď muž miluje ženu“ z roku 1994. Zariadenie bolo účelovo navrhnuté tak, aby umocnilo romantiku každého pobytu. Zahŕňa tri terakotové vilky vytesané do útesu s výhľadom na pláž La Ropa. Každý terasovitý apartmán je izolovaný od okolitého sveta a je dokonalým miestom pre všetkých, ktorí chcú vznietiť novú iskru alebo obnoviť vyhasnutý plameň lásky.

Jedinečný dovolenkový balíček zahŕňa chladenú fľašu šampanského v sprievode luxusnej španielskej šunky serrano, súkromnú večeru podávanú na terase s výhľadom na krásnu zátoku Zihuatanejo, bezplatné bufetové raňajky a hodinové fotografovanie šťastného páru. Romantickú atmosféru dopĺňajú aj samotné apartmány, ktoré sú zdobené čerstvými kvetinovými dekoráciami a svetlom sviečok.

Pobyt v rezorte La Casa Que Canta je k dispozícii už od 530 dolárov za noc a je dostupný iba v priebehu februára. Konečné ceny služieb závisia od dostupnosti a vyťaženia.

Hotel La Casa Que Canta sa nachádza 5 minút od pôvabného centra mesta a 20 minút jazdy autom od medzinárodného letiska Ixtapa-Zihuatanejo.

Imanta Resorts Punta de Mita

Imanta Resorts Punta de Mita.

Exotické zariadenie Imanta Resorts Punta de Mita je situované v ekologickej prírodnej rezervácii s rozlohou viac než 100 hektárov, priamo v srdci džungle, vďaka čomu sa tu hostia budú cítiť ako na súkromnom prírodnom ihrisku. Exkluzívny romantický balíček služieb „Romance at the Cliff“ nabáda páry k tomu, aby si vychutnali prechádzku pestrofarebnou džungľou, kde ich bude sprevádzať tradičný hráč na mušľu z kmeňa Nayar, domorodý bubeník a hráč na flautu z kmeňa Huichol. Táto trojica hudobníkov bude zároveň vykonávať úlohu sprievodcov cestou na tajnú pobrežnú lokalitu známu ako The Cliff, z ktorej sa hosťom naskytne nezabudnuteľný výhľad na Tichý oceán a bujnú džungľu Sierra de Vallejo. Účastníci exkurzie tu zavítajú aj do luxusnej reštaurácie Relais & Chateaux, kde ich bude čakať menu tvorené ustricami a homármi priamo z morských jaskýň, ale nebude chýbať ani steak filet mignon a ponuka prestížnych vín. Cena balíčka predstavuje 1 000 dolárov pre dvojicu návštevníkov.

Zdroj: Fodors, TheGuardian

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.