Luxusné modely iPhone X dosahujú cenu až $4 500

Na scénu prichádza nový iPhone X. Predobjednať si ho už môžete a 3. novembra oficiálne dorazí do vybraných predajní. Ak však máte usporené peniaze navyše a chuť vyskúšať niečo nové a výnimočné, neuspokojte sa so základným modelom zariadenia iPhone X. Bude totiž dostupný iba v čiernej a bielej farbe. Namiesto toho si prezrite ponuku prepychových, ručne zdobených modelov spoločnosti Legend, ktorá sídli v meste Helsinki a venuje sa výrobe luxusných produktov na trhu so smartfónmi.

Cena modelu Aurum iPhone X od spoločnosti Legend bude dosahovať $3 494. Na trh sa dostane iba 10 kusov.

Model Aurum je pokrytý hrubou vrstvou 24-karátového zlata. Na zadnej strane sa nachádza ručne opracované perleťové logo spoločnosti Apple, ktoré je zdobené lemom z 18-karátového zlata.

Súvisiace: Louis Vuitton predstavil svoje prvé inteligentné hodinky

Dizajn modelu je možné doplniť o niekoľko dodatočných, na mieru vyrobených prvkov. Patrí medzi ne napríklad logo z diamantu s čistotou VVS1, kryt z iného druhu vzácneho kovu, monogram z 18-karátového zlata, dekorácia z drahých kameňov a ďalšie.

Zariadenie sa dodáva v luxusnej ozdobnej krabici s certifikátom pravosti, slúchadlami EarPods potiahnutými 24-karátovým zlatom a na mieru vyrobeným koženým púzdrom.

 

Cena modelu Corium iPhone X od spoločnosti Legend bude dosahovať $3 778. Bude vyrobených iba 10 kusov.

Model Corium je charakteristický povrchom z 24-karátového zlata a luxusnou vložkou z pravej krokodílej kože. Tá môže byť na žiadosť zákazníka vymenená za iný druh kože, ktorú si klienti môžu vybrať zo širokej ponuky exotických materiálov priamo u výrobcu. Výnimočnosťou je zadné logo spoločnosti Apple, ktoré je vyrobené z ručne opracovanej perlete a dozdobené 18-karátovým zlatom.

Dizajn modelu je možné po konzultácii so zákazníkom obohatiť o ďalšie, na mieru zhotovené prvky. Logo môže byť vyrobené z diamantu s čistotou VVS1, kryt môže byť zhotovený z iného druhu vzácneho kovu a môže zahŕňať monogram z 18-karátového zlata. Zmeniť je samozrejme možné aj materiál koženej vložky.

Zariadenie sa dodáva v luxusnej ozdobnej krabici s certifikátom pravosti a slúchadlami EarPods, potiahnutými 24-karátovým zlatom. Podobne ako ostatné produkty spoločnosti, aj k tomuto modelu prislúcha na mieru vyrobené kožené púzdro. To môže byť v tomto prípade navyše zhotovené z rovnakého materiálu ako vložka na tele zariadenia.

 

Cena modelu Classique iPhone X od spoločnosti Legend bude predstavovať $3 897. Na trhu sa tiež objaví iba 10 kusov.

Unikátom tohto modelu je originálny návrh loga na zadnej strane smartfónu. Je vyložené malými diamantmi s čistotou VVS1, ktoré sú podsvietené vždy, keď sa zariadenie používa. Môžete meniť jasnosť podsvietenia a výrobca Vám na požiadanie osadí do loga diamanty rôznych farieb. V ponuke spoločnosti Legend sa vyskytujú aj kožené prevedenia tohto modelu, pričom na výber budete mať znovu zo širokej škály exotických prírodných koží v najrôznejších farbách.

Špeciálna diamantová edícia tohto modelu zahŕňa 359 oblých diamantov s čistotou VS1, ktoré sú osadené do 24-karátového zlatého krytu. Logo je v tomto prípade vyrobené z 18-karátového bieleho zlata. Do predaja sa dostane iba 5 kusov tohto prestížneho modelu.

Samozrejmosťou je luxusná ozdobná krabica s certifikátom pravosti, slúchadlami EarPods, potiahnutými 24-karátovým zlatom a na mieru vyrobeným koženým púzdrom.

 

Model Fusion iPhone X od spoločnosti Legend bude stáť $4 015.

Tento model je jedinečný vďaka odborne vyrobenému prúžku z karbónových vlákien, ktorý je inšpirovaný hodinárskym priemyslom. Vložka sa nachádza vo vzorovanom kryte vyrobenom z ródia či platiny. Ten je zhotovený pomocou metódy numerického riadenia obrábacích strojov, pri ktorom výrobca spolupracoval s poprednými hodinárskymi spoločnosťami. To je zárukou vysokej kvality a precíznych detailov.

Pre fanúšikov, ktorí sa túžia vyčleniť z davu, výrobca namiesto karbónovej vložky ponúka perleťovú ozdobu každej prírodnej farby, prípadne vložku z exotickej kože, dreva či karbónových vlákien s inými vzormi.

 

Predajná cena modelu Lu iPhone X spoločnosti Legend prichádza na trh v cene $4 253. Reliéf draka je vyrobený z 24-karátového zlata.

Reliéf draka, ktorý zdobí zadný kryt tohto modelu, je inšpirovaný tradičnými motívmi čínskej kultúry. Pridanou hodnou sú ručne osadené červené diamanty, ktoré tvoria oči mýtického tvora. V troch rohoch krytu sú umiestnené emailové ozdoby pozlátené 24-karátovým zlatom, ktoré predstavujú symboly Fu, Lu a Shou. Tie reprezentujú čínske božstvá blahobytu, spoločenského postavenia a dlhovekosti.

Súčasťou krytu sú ručne gravírované čínske ornamenty oblakov, ktoré sú vyplnené priehľadnou červenou glazúrou. Tento prvok je symbolom šťastia, ohňa a radosti. Vzor vnútri oválneho rámu reprezentuje dračie šupiny.

Súčasťou výbavy tohto modelu je kožené púzdro vyrobené z kože podľa požiadaviek zákazníka, slúchadlá EarPods zdobené 24-karátovým zlatom, luxusné darčekové balenie, certifikát pravosti a záručný list. Štandardná veľkosť pamäte tohto zariadenia dosahuje 256 GB.

Súvisiace: Bugatti pre vyvolených

 

Posledným luxusným modelom spoločnosti Legend je Momentum iPhone X. Predávať sa bude za $4 489.

Momentum iPhone X je korunným klenotom medzi modelmi smartfónov, vyrobenými na mieru. Pýši sa unikátnymi ozdobami z diamantov a jedinečnými dizajnérskymi prvkami.

V strede zadného krytu je umiestnený oblý 0,3 karátový krvavo-červený diamant, ktorý obklopuje svätožiara z bieleho diamantu s čistotou VVS1. Centrálny červený diamant je osadený do vložky, ktorá je vyrobená z pestrofarebnej mušle Abalone a perlete.

Aj tento model si kúpite uložený v luxusnej krabici, ktorá bude navyše obsahovať slúchadlá EarPods potiahnuté 24-karátovým zlatom, certifikát pravosti a záručný list. Tiež si môžete zvoliť druh kože, z ktorej bude púzdro smartfónu vyrobené.

Ako sa k nim dostanete?

Produkty spoločnosti Legend sa predávajú iba v troch kamenných obchodoch na svete. Ak ste si už vyhliadli niektorý z jedinečných výrobkov, odporúčame Vám osloviť priamo výrobcu. Kontaktovať ho môžete na tejto webstránke, pričom si vysnívaný iPhone môžete rovno objednať, alebo získať ďalšie informácie o dodatočnej úprave zvoleného modelu.

Zdroj: Legend

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.