Luxusná cestovná agentúra sa špecializuje na lety psov a ich majiteľov súkromnými lietadlami

Domáci miláčikovia v Hongkongu žijú skutočne dobrým životom. Fun Fun a Ding Dong, dva jorkšírske teriéry, nedávno leteli so svojou majiteľkou Zoe Manovou na päťdňový výlet do Japonska a to všetko súkromným lietadlom. Cestu zariadila spoločnosť Life Travel so sídlom v Hongkongu, ktorá len v priebehu minulého roka sprístupnila možnosť lietať maznáčikom (a samozrejme aj ich majiteľom) do Japonska.

Nakoľko tieto menšie psy cestovali súkromným lietadlom, mali možnosť sedieť priamo v náručí svojej majiteľky. Väčšie plemená môžu ležať na podlahe, čo je veľký pokrok oproti umiestneniu v klietke, ktorá by bola počas komerčného letu nevyhnutnosťou. Psy mali počas letu pripravené jedlo v podobe grilovaného lososa a mäkkého kuracieho mäsa. Po prílete do Japonska boli všetci ubytovaní v zariadení vhodnom pre domáce zvieratá.

Spoločnosť Life Travel sa snaží zaujať majiteľov domácich miláčikov nie len ponukou zvieracích zájazdov. Plánuje tiež rozšíriť zoznam destinácií pre program zvieracích dovoleniek, vrátane krajín ako napríklad USA. Zvieracie výlety tejto spoločnosti aktuálne začínajú na hodnote 9 000 amerických dolárov (70 000 hongkonských dolárov), za ktoré si môžete dovoliť týždeň v japonskej Okinawe. Aktuálne však Life Travel poskytuje cestovanie len psom.

Súvisiace: Najdrahšia bunda pre psov, spolu z 24-karátovým zlatom a diamantmi

Zoe Manová, ktorú minuloročný výlet do japonskej Osaky spolu so psami Ding Dong a Fun Fun stál cez 30 000 dolárov, uviedla: „Sama seba som sa pýtala, prečo na nich míňam toľko peňazí. Zamýšľala som sa nad tým, či vôbec rozoznajú rozdiel. Ale myslím si, že áno – museli predsa cítiť, že vzduch mal inú vôňu.“

Zdroj: Themalaymailonline

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.