Louis Vuitton predstavila novú kolekciu ľahkej batožiny Horizon

Popredná značka Louis Vuitton a uznávaný dizajnér Marc Newson pred nejakým časom upútali pozornosť luxusného trhu svojou exkluzívnou kolekciou batožiny pod názvom „Horizon“. Luxusná značka v súčasnosti uviedla na trh druhé pokračovanie tejto mimoriadne úspešnej kolekcie, ktoré zahŕňa ľahkú batožinu modelu Horizon. Nová kolekcia je navrhnutá a propagovaná s primárnym zameraním na ľahké a pohodlné cestovanie, pričom sa vyznačuje eleganciou a štýlom, ktoré sú charakteristické pre módny dom Louis Vuitton. Každý kúsok z tejto kolekcie nepochybne stojí za to.

Aj najnovšiu sériu cestovných tašiek navrhol Marc Newson, pričom jednotlivé modely sú zhotovené z priadze vyrobenej na objednávku, ktorá obsahuje elastické a teplom taviteľné vlákna. Batožina je nakoniec zošitá špeciálnou metódou bez švov, ktorá je určená pre potreby skúsených cestovateľov. Luxusné kufre sú vybavené tepelne tvarovaným 3D pleteným vonkajším plášťom doplneným obojstrannou tkaninou žakar, ktorá je tkaná s lesklými niťami a vytvára rôzne vzory. Ani na jednom modeli samozrejme nechýba ikonické logo LV. Celá kolekcia batožiny je k dispozícii v šiestich farbách – hnedej so svetlým lemom, čiernej, sivej, oranžovej, žltej a ružovej.

Súvisiace: Nová kabelka Louis Vuitton svieti v tme a už pobláznila internet

Značka Louis Vuitton propaguje novú kolekciu batožiny v rámci kampane, ktorej tvárou sa stala modelka a podnikateľka Karlie Kloss, ako aj renomovaný spevák a model Kris Wu. V prezentačnom videu môžeme pozorovať tieto dve celebrity, ako sa vznášajú vo vzduchu, v obklopení luxusnej batožiny – jedná sa o symbol toho, aké ľahké a jednoducho prenosné sú tieto nové luxusné kufre. Karlie dokonca zdieľala reklamnú kampaň aj na svojom Instagrame, kde napísala: „Cestovanie naľahko práve nadobudlo úplne nový rozmer.“ Kolekcia batožiny LV Horizon Soft Luggage sa objavila v obchodoch už 29. marca.

Zdroj: LVMH

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.