Louis Vuitton otvára budúci týždeň svoju úplne prvú reštauráciu

Po tom, čo spoločnosť Tiffany & Co. predstavila verejnosti svoju novú kaviareň Blue Box Café v obchodnom dome Harrods, nastal čas, aby aj spoločnosť Louis Vuitton vstúpila do pohostinského odvetvia. Parížska značka je pripravená odhrnúť oponu a odhaliť svoju prvú reštauráciu v Osake v Japonsku, a poštekliť tak okrem zmyslu pre módu aj naše chuťové poháriky.

Reštaurácia pomenovaná „Le Café V“ sa bude nachádzať na najvyššom poschodí nového štvorposchodového vlajkového butiku značky Louis Vuitton v Osake.

Súvisiace: Gucci otvoril luxusný komplex so značkovou predajňou a prvotriednou reštauráciou

Menu je dielom slávneho japonského šéfkuchára Yosuke Sugu a budú sa tu podávať večere pre pár vybraných hostí formou otvorenej kuchyne podľa vzoru tokijskej reštaurácie Sugalabo, ktorá patrí medzi najlepšie na svete. Súčasťou rozľahlého priestoru bude aj priľahlý bar a veľkorysá terasa.

Otvorenie novej reštaurácie potvrdil aj predseda a výkonný riaditeľ spoločnosti Vuitton, Michael Burke, ktorý naznačil, že reštaurácie či dokonca hotely by mohli byť smer, ktorým sa koncern LVMH v rámci expanzie vyberie. Zatiaľčo otvorenie butiku Louis Vuitton je naplánované na 1. februára, reštaurácia začne fungovať až od 15. februára. Akoby nestačilo, že s túžbou žasneme nad LV taškami, teraz budeme mať šancu pokochať sa a pochutnať si aj na vynikajúcom LV jedle! Osaka – čoskoro sme tam!

Zdroj: WWD

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.