Larusmiani prináša svoju značku zmyselného oblečenia do Porto Cervo

Napriek tomu, že meno tejto značky nie je tak hlboko zakorenené v povedomí ľudí ako iné značky na ulici Via Montenapoleone v Miláne, pre tých, čo sa vyznajú, Larusmiani bolo miesto, kam si išli vybrať oblek. Značku založil v roku 1922 Guglielmo Miani Senior a dnes je tento butik najstarším ateliérom na ikonickej talianskej ulici (väčšina histórie je zachovaná na prízemí butiku, kde bol starostlivo uchovaný pôvodný nábytok).

Počas posledných rokov Larusmiani starostlivo rozširoval svoju značku a v roku 2015 doplnil svoje obleky výberom doplnkov. No a najnovšie otvoril svoju druhú pobočku na jagavom pobreží Porto Cervo.

Larusmianiho nový butik, ktorý sa nachádza v srdci Promenade du Port zosobňuje všetko, v čom táto značka vyniká. Napriek tomu, že miesto pôsobí intímne, nikdy nie je príliš seriózne. Žlté, pastelovo ružové a olivovo zelené steny a koberce predstavujú hravú kulisu pre značkové, starostlivo šité oblečenie.

Toto všetko robí z miesta skôr štýlovú obývaciu izbu, ktorá Vás láka do vnútra, aby ste tam strávili čas a nasali talent, ktorý sa skrýva v modeloch tejto značky. Vešiaky sú plné kúskov, ktoré sa hodia k jemnej elegancii pobrežia Costa Smeralda ( 56 km dlhý pás sardínskeho pobrežia je už nejaký čas ihriskom smotánky, kde nájdeme jedny z najdrahších nehnuteľností na svete a najluxusnejšie hotely).

Súvisiace: 13 talianskych obchodov a značiek, ktoré by mal poznať každý gentleman

Nedá nám nespomenúť napríklad jemné sako (od $ 1 200) a polokošeľu s otvoreným golierom (od $ 600), ktoré sa hodia na večerný drink v bare, ľahkú bundu (od $ 1 150) na deň strávený na jachte, alebo kožené tenisky ($ 736), ktoré sa dokonale hodia k štýlovým nohaviciam.

Aj keď sa talent pre sprezzaturu (nonšalantnosť) pravdepodobne zrodil a rozvinul v Taliansku, aj vy sa ňou môžete popýšiť v Larusmianiho žiarivo bielej bunde (ktorá je mimochodom niečo medzi ležérnou a frajerskou) a tmavo sivých nohaviciach na záhradnej Campari oslave v jednej zo skvelých víl v oblasti Costa Smeralda.

Zdroj: Lusso Style

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.