Kylie Jennerová si kúpila pár sandálov za 76 000 dolárov

Miluje kabelky Birkin natoľko, že si kúpila pár sandálov vyrobených práve z týchto kabeliek.

Internet je oboznámený s láskou Kylie Jennerovej ku kabelkám Birkin. V roku 2019 si na vianoce kúpila 5 neslávne známych kabeliek značky Hermès Bags, čím dokázala svoju nepopierateľnú lásku k týmto tzv. “cukríkom” na rameno.

Diva je často videná, ako sa vznáša s kabelkou Birkin zavesenou na ramene, a preto nie je prekvapením, že sa jej nedávno podarilo dostať sa k preslávenej novinke „Birkinstocks“.

Jennerová sa vo svojich príbehoch na sociálnej sieti Instagram pochválila novým párom napodobenín sandálov Birkenstock od značky MSCHF, ktoré boli vyrobené z kabeliek značky Hermès.

Súvisiace:
Birkin…príbeh kabelky
Drake nie je jediný muž so slabosťou pre kabelky Birkin

Čierne remienkové sandále vyrobené zo štruktúrovanej kože so zlatými sponami boli úhľadne zabalené vo vnútri oranžovej škatule v štýle značky Hermès. Jej príspevok znel „Ďakujem @mschf“, čím naznačila, že išlo skutočne o darček.

V komentári k sandálom s označením Birkinstocks značka vo svojom vyhlásení uviedla: „Z historického hľadiska vyrábame luxusné predmety z neodmysliteľne hodnotných materiálov,” … “Samotnú kabelku Birkin môžeme považovať za nový luxusný produkt “par excellence”. Sandále Birkinstocks však nepredstavujú žiadnu spoluprácu; možno by sme ich správnejšie mohli nazvať ako stvárnenie.“

Sandále z limitovanej edície sú k dispozícii na zakúpenie len na požiadanie a ich cena sa pohybuje od 34 000 až 76 000 dolárov. Nadšená Jennerová ich dostala zabalené v darčekovom balení, doručené priamo až k jej dverám.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.