Kempinski a Salvatore Ferragamo sa spojili, aby spravili váš cestovateľský zážitok ešte luxusnejším

Spojenie značiek Kempinski a Salvatore Ferragamo.

Vždy, keď sa spoja dve veľké značky, výsledok je veľkolepý. Najnovšie sa za účelom špičkovej spolupráce a dosiahnutia najvyššej úrovne luxusu spojili hotely Kempinski a luxusná značka Salvatore Ferragamo.

Cieľom partnerstva je poskytnúť hosťom hotelov Kempinski nový luxusný zážitok z cestovania, ktorý chcú dosiahnuť prostredníctvom hotelových doplnkov značky Ferragamo, vyrobených na mieru v Taliansku zo 100 percent recyklovaného plastu.

Najvzácnejší hostia siete hotelov Kempinski navyše získajú vstup k špecializovaným akciám v neďalekých butikoch Ferragamo. Dámsky personál hotelov Kempinski, ktorý má na mieru šitú uniformu červenej farby, navyše dostane exkluzívne červené topánky Vara, značky Salvatore Ferragamo.

Vedúci oddelenia kvality siete hotelov Kempinski, Benedikt Jaschke, vo svojom vyhlásení uviedol: „Sme hrdí na to, že sme partnermi spoločnosti Salvatore Ferragamo. Pochopenie luxusu s neutíchajúcim zameraním na remeselné spracovanie a kvalitu, rodinné korene a európsky vkus sú kľúčovými hodnotami, ktoré oslavujú obe značky a rozhodne dláždia cestu k silnému a dlhodobému vzťahu. “

Ďalej dodal: „Spoločnosti Kempinski a Ferragamo sa zhodujú aj v názore na udržateľnosť a starostlivosť o životné prostredie. Spoločne budeme konať v zhode a dosiahneme skutočný dopad, pričom zabezpečíme, aby kvalita skúseností našich zákazníkov bola stále taká vynikajúca, ako očakávajú. “

Potlesk pre udržateľnosť, ktorú všetci tak potrebujeme.

Zdroj: DestinAsian

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.