Kabelka mesiaca má meno Dior Vibe

Modrá kabelka značky Dior.

Keďže trendom sezóny je ležérnosť, väčšina značiek teraz začleňuje do svojich kolekcií uvoľnené športové vibrácie a dizajn.

Na vrchole tejto ležérnosti je módny dom Dior so svojou kabelkou s názvom Vibe – doplnkom, ktorý túto sezónu jednoducho nemôžete ignorovať.

Kabelka Dior v čiernom.

Exkluzívne kabelky cez rameno sú súčasťou kolekcie Dior jar/leto 2022 a sú ideálne na nosenie v ruke. Kabelka je dostatočne veľká na to, aby sa do nej zmestil váš mobilný telefón, zopár kariet a základné potreby na líčenie.

Kabelka je dostupná v odtieňoch neónovo-ružovej, modrej a oranžovej, a ponúka popové motívy a akcenty v bielej farbe spolu s vyrazeným logom Christian Dior. Jej dizajn je inšpirovaný couture, športom a starovekom, a je klasickou ódou na dedičstvo domu v kombinácii so súčasným trendom.

Biela kabelka od spoločnosti Dior.

Línia Dior Vibe, ktorú navrhla kreatívna riaditeľka Dior, Maria Grazia Chiuri, ponúka aj čierne čižmy nad kolená, ikonickú tašku Dior 30 Montaigne, čierne minišaty s výstrihom do tvaru A a množstvo ďalších kabeliek, doplnkov a oblečenia. Kolekcia je farebným spojením génia a toho, čo milovník módy túto sezónu potrebuje.

Zdroj:

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.