John Legend a Chrissy Teigen si v Hollywoode kúpili luxusnú vilu za $ 5,1 miliónov

Hollywoodsky prominentný manželský pár John Legend a Chrissy Teigen neustále rozširujú svoju zbierku nehnuteľností. Začiatkom tohto roka si do svojho realitného portfólia pripísali luxusný strešný byt na Manhattane v hodnote 8 miliónov dolárov, ktorý akoby náhodou susedí s ďalším strešným bytom v hodnote 9 miliónov dolárov – takisto v ich vlastníctve. Nedávno k týmto dvom prestížnym nehnuteľnostiam pridali modernú vilu, nachádzajúcu sa v západnom Hollywoode.

Vila s bazénom.

Jedná sa o nedávno dokončenú vilu, ktorá podľa developera Benjamina Illuliana, zo spoločnosti Illulian, vlastní “organické a moderné” vnútorné usporiadanie. Jej noví majitelia majú k dispozícii štyri spálne a štyri kúpeľne. Vonkajšia fasáda je tvorená z dreva a skla, vďaka čomu je jej vnútorný priestor bohatý na prirodzené svetlo. Podlahy sú vyrobené z prírodného dreva a majú príjemnú medovú farbu. Vila svojou vnútornou rozlohou 320m² nepochybne ponúka dostatok obývacieho priestoru. Dominantnou a najpôsobivejšou miestnosťou je masívna kuchyňa v elegantnom európskom štýle, ktorá je vybavená kvalitnými dizajnérskymi spotrebičmi značky Miele.

Súčasťou domu je aj súkromná pracovňa a veľká hlavná spálňa na poschodí, ktorá má vlastný balkón, šatník so vstavanými policami a kúpeľňu s dvoma umývadlami v mramorovom prevedení . Dom zaujme aj svojou zeleňou. Na poschodí sa nachádzajú záhrady, ktoré majú zabudovaný systém zavlažovania, takže majiteľ môže pokojne zabudnúť na ich polievanie. Svetlá, audio systém a kamery domu môžu jeho majitelia ovládať prostredníctvom plne automatickému inteliegentnému systému “smart home”, a to aj v čase, keď sa v dome práve nenachádzajú. Práve táto funkcia sa zdá byť ideálnou pre ľudí, ktorí sú väčšinou na cestách, a tými populárny spevák Legend a modelka Teigen nepochybne sú.

Kuchyňa s dverami na terasu.

Hoci vonkajší priestor domu nie je príliš veľký, čo je typické pre túto husto zastavanú časť mesta, majitelia si môžu vďaka krytým lodžiám kedykoľvek vychutnať stolovanie vonku, alebo sa osviežiť v menšom spa bazéne. Zmestil sa sem aj kúsok trávnika, ktorý ladí s drevenou časťou fasády domu a dotvára príjemný organický vzhľad domu.

Súvisiace: Alicia Keys a Swizz Beatz kúpili luxusnú rezidenciu za $21 miliónov

Stále je však záhadou, prečo Teigen a Legend zatúžili práve po tejto nehnuteľnosti, keďže už vlastnia oveľa drahší dom v horách nad Beverly Hills. Ten kedysi patril známej speváčke Rihanne a manželský pár si ho kúpil v roku 2016 za 14,1 miliónov dolárov. Je možné, že ich nový dom bude slúžiť ako prepychové hudobné štúdio pre Legenda, alebo ako elegantné priestory pre kuchársku šou, ktorú chce Teigen čoskoro začať natáčať.

Pozrite si viac záberov z tejto vily:

Zdroj: Realtor, Variety

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.