Jediný hotelový apartmán sveta s posteľou v hodnote $200 000

Postel znasčky Hästens.

Známa švédska spoločnosť Hästens používa špeciálne postupy pri výrobe svojich ručne vyrábaných postelí. Od česania a natáčania konskej srsti, až po ručné prišívanie srsti do matracu postele. Spoločnosť takto začala svoju činnosť v roku 1852. Vytvorenie jednej postele môže trvať až 350 hodín, čo sa odzkadľuje v hodnote hotového výrobku. Cena postele má šiesťmiestnu hodnotu. Pri takýchto nákladoch bolo doteraz veľmi zriedkavé nájsť tieto luxusné postele v hoteloch. Hotel Lotte New York Palace však 20. novembra začal ponúkať osem apartmánov s rôznymi modelmi postelí spoločnosti Hästens. Vďaka tomu má teraz hotel jednu s najrozsiahlejších zbierkok produktov značky Hästens v Severnej a Južnej Amerike. Najlepšou ponukou hotela v štýle Hästens je tzv. The Hästens Ultimate Sleep Suite. Jedná sa o jedinú hotelovú izbu na svete, v ktorej je umiestnená najnovšia posteľ, presnejšie model Vividus, s hodnotou na úrovni 200 000 dolárov.

Obývacia časť apartmánu v štýle spoločnosti Hästens.

Daný apartmán sa nachádza na 43. poschodí exkluzívnej hotelovej časti a má k dispozícii dve spálne, kuchyňu a obrovský obytný a jedálenský priestor s výhľadom na panorámu New Yorku. Priestory hotelovej izby sú zariadené v škandinávskom štýle spoločnosti Hästens. Spoločnosť sa tiež podieľala na ďalších prvkoch apartmánu. Napríklad v knižnici sa nachádza sklenený model všetkých vrstiev vyrábaných postelí. Uteráky, masky na spanie a levanduľové vrecká sú k dispozícii v Hästensovom modrom a bielom prevedení. Deky a vankúše sú špecialne navrhnuté pre daný apartmán spoločnosťou Hästens.

Súvisiace: Úžasná zbierka umenia začína dokonalou posteľou

V druhej spálni sú umiestnené dve manželské postele – model Maranga, s plyšovými hračkami pre detských hostí. V hlavnej spálni sa nachádza špičková postel Vividus, vďaka ktorej sa jej hostia budú cítiť ako na obláčiku. Daný model je výsledok zručnosti len deviatich vyškolených odborníkov na svete. Vankúše a luxusná posteľná bielizeň spoločnosti Hästens dopĺňajú ponuku ako z rozprávky.

Hlavný šatník vybavený kúpeľňou a posteľovým príslušenstvom navrhnutými spoločnosťou Hästens.

Hostia apartmánu, kde jedna noc má hodnotu 10 000 dolárov, budú telefonicky kontaktovaní s možnosťou výberu vankúšov alebo veľkosti pyžama. Cieľom je zabezpečiť zážitok na mieru. Po príchode do apartmánu čaká na hostí kockované pyžamo v modrej farbe či pohodlné sivé papuče. Oba doplnky si môžno vziať domov. V šatníku sú ďalšie doplnky na spanie, župany a uteráky, ktoré je možné si odkúpiť. V cene je zahrnutý aj harmančekový čaj, ktorý bude dodaný pred spánkom na izbu. Čaj má relaxačné účinky a zlepšuje spánok. Hosťom budú sprístupnené služby hotela ako autoservis alebo asistencia pri vybaľovaní po príchode a balení kufra pri odchode z hotela. Pravdepodobne najužitočnejšia je však dostupnosť 24-hodinovej izbovej služby, pretože keď si ľahnete do postele, bude ťažké z nej následne vstať. Cena za apartmán v štýle Hästens začína na hodnote 10 000 dolárov za noc.

Rezervácia je možná tu alebo na telefónnom čisle: (212) 303-7777

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.