Jacob & Co. odhalila 4 nové verzie hodiniek Bugatti Chiron Tourbillon

Hodinky Jacob & Co. Bugatti Chiron Tourbillon.

V apríli tohto roku priniesla spolupráca medzi značkami Jacob & Co. a Bugatti jedinečný model hodiniek s názvom Bugatti Chiron Tourbillon. Výnimočným dizajnérskym prvkom na týchto hodinkách je malá pohyblivá replika ikonického motora W16 s objemom 8 litrov, ktorý v skutočnosti poháňa silný model automobilu Bugatti Chiron. Stlačenie toho správneho tlačidla vytvorí 20 sekundovú 3D animáciu tohto motora.

Najskôr spoločnosť Jacob & Co. uviedla na trh tieto hodinky iba v čiernej edícii, limitovanej na 126 kusov. Teraz prichádza so štyrmi ďalšími verziami. Prvá verzia hodiniek dostala púzdro z 18-karátového ružového zlata, špeciálny antireflexný zafírový kryštáľ, priehľadnú zadnú časť hodiniek takisto z 18-karátového ružového zlata a čierne DLC titánové korunky a tlačidlá, všetko s logom Bugatti. Táto verzia má gumený náramok s čiernym DLC titánom, zakončený sponou z 18-karátového ružového zlata a je limitovaná na 72 kusov.

Druhá verzia hodiniek má podobný povrch z 18-karátového ružového zlata, no je ozdobená žiarivými bielymi diamantmi. V tejto verzii je dostupných iba 52 kusov. Ďalšou je verzia z 18-karátového bieleho zlata s 391 čiernymi a bielymi diamantmi (približne 20 karátov). Aby nebolo diamantov málo, 18 bielymi diamantmi (približne 1,76 karátov) je vyzdobený aj gumený náramok, ktorý je ešte zakončený sponou z 18-karátového bieleho zlata.

Posledná verzia hodiniek je najpriehľadnejšia, keďže je vyrobená z pevného bloku zafírového kryštálu. Z tohto materiálu je aj zadná časť hodiniek, korunky a tlačidlá. Aj táto verzia má gumený náramok, tentokrát zakončený titánovou sponou.

Súvisiace:
Najkomplikovanejšie hodinky s chronografom značky Richard Mille za $310 000
Nová kolekcia hodiniek Hublot prináša trio hodiniek s 300 ručne vkladanými diamantami

Technicky sú všetky nové verzie identické s modelom hodiniek, uvedeným na trh v apríli. Model je poháňaný ručne naťahovaným pohonom JCAM37 z dielne spoločnosti Jacob & Co., ktorý v púzdre držia miniatúrne tlmiče v štýle Chiron. Rezerva chodu je až 60 hodín. Zatiaľ sa nič nehovorí o cene týchto verzií, no predpokladáme, že to bude oveľa viac ako cena prvého modelu hodiniek z apríla, ktorá je na úrovni 280 000 dolárov.

Zdroj: Motor1

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.