Jacob & Co. a Lionel Messi sa spojili aby vytvorili zafírové hodinky pre charitu

Spolupráca výrobcu luxusných šperkov Jacob & Co. s futbalovou hviezdou Lionelom Messim vytvorila ďalšiu špeciálnu edíciu hodiniek. Tentokrát sú hodinky špeciálne vytvorené najlepšími hodinárskymi značkami pre projekt Only Watch a jeho charitatívnu aukciu.

Špeciálna edícia s názvom Jacob & Co. Epic X Chrono Messi má rovnaký tvar a dizajn ako predtým vyrobené hodinky s označením ,,Messi“. Sú vyrobené z 18 karátového bieleho zlata s kontrastnými modrými detailmi. 47 milimetrové púzdro je vyrobené z titánu 5 akosti s 36 modrými zafírovými drahokamami a ďalšími prvkami z minerálneho skla, ktoré chránia chronografový systém kolieska.

Kaučukové korunky majú vyryté znaky „START“, „STOP“ a „RESET“ v červenej farbe, ktoré hodinky krásne zvýrazňujú. Messiho logo sa nachádza na pozícii šiestej hodiny a jeho podpis je vrytý do zadného krytu z minerálnych kryštálov. Ten, kto tieto hodinky vydraží, získa aj možnosť stretnúť sa s týmto renomovaným futbalistom.

Jacob Arabo, zakladateľ spoločnosti Jacob & Co. povedal, že keď sa už rozhodli zúčastniť na Only Watch, musia vyrobiť niečo veľkolepé. Aby to vynieslo čo najviac peňazí, dali šancu stretu unikátnych hodiniek kombinujúcich horológiu a výnimočné klenotníctvo s jedným zo žijúcich futbalových legiend – Lionelom Messim.

Lionel Messi uvádza ako dôvod tejto spolupráce práve prácu na sociálnych projektoch. Taktiež sa poďakoval projektu Only Watch za možnosť vydražiť hodinky z limitovanej edície Jacob & Messi, určenej na boj proti chorobám, ako napríklad Duchenovej svalovej dystrofie, a teší sa na stretnutie s výhercom aukcie.

Zdroj: ManOfMany

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.