Hviezda NFL Odell Beckham Jr. mal na sebe počas otvorenia sezóny Browns luxusné športové hodinky Richard Mille

Ak máte na sebe hodinky Richard Mille a sledujete športové udalosti z najlepšieho miesta v pohodlí domova, určite pritiahnete pozornosť, ale nie až takú ako pri hraní kolektívneho športu. To už je niečo úplne iné. Súčasná hviezda americkej národnej futbalovej ligy NFL – Odell Beckham Jr. to vzal zhurta a predviedol svoje obľúbené hodinky v prvom zápase sezóny klubu Cleveland Browns.

Tento člen tímu, ktorý naberie na obrátkach počas svojho útoku, aby sa zbavil obrancov a následne chytil prihrávku – svojich internetových fanúšikov znepokojil po tom, čo si všimli, že sa očividne chcel pochváliť svojimi športovými hodinkami, zatiaľ čo sa v nedeľu popoludní snažil zachytiť svojich prvých sedem prihrávok v tíme Browns proti Titanom z Tennessee. Ale ešte zriedkavejšie ako športovec, ktorý nosí hodinky pri hraní kontaktného športu, boli hodinky, ktoré sa rozhodol predviesť – výnimočne luxusný športový model RM 11-03 McLaren Automatic Flyback Chronograph značky Richard Mille.

Tento hodinársky skvost, ktorý je výsledkom spolupráce prestížnej švajčiarskej hodinárskej značky Richard Mille a svetoznámej britskej automobilky McLaren, bol predstavený na medzinárodnom autosalóne v Ženeve v roku 2018. Spoločnosť ho označila za „dizajnérsky kúsok v štýle Gran Tourismo“. Je navrhnutý s ohľadom na postoje spoločnosti McLaren a disponuje puzdrom, vyrobeným z jedinečných TPT karbónových vlákien a oranžových kremenných TPT vlákien, ktoré dokonale ladia s farbami tímu Browns. Beckhama Jr. videli s hodinkami RM 11-03 niekoľkokrát, odvtedy čo v marci prestúpil z New York Giants do Browns, a to pri predávaní cien za vynikajúci výkon v oblasti športu od Ceny ESPY, na obálke športového magazínu Sports Illustrated v rámci tohtoročnej sezóny NFL a minulý mesiac počas intenzívnych tréningov pred začiatkom hernej sezóny.

Súvisiace: Značka Richard Mille predstavila variácie modelu hodiniek RM 67-02

Medzi ďalšie vlastnosti hodiniek patrí skeletovaný kaliber RMAC3 s automatickým pretáčaním, mikro rotorom a komponentami z 18 karátového bieleho zlata, regulátor s variabilnou zotrvačnosťou, podkladová štruktúra a mostík vyrobený z ultra silného titánu triedy 5, netradične veľký číselník zobrazujúci dátum a 55-hodinová rezerva náťahu (alebo 45, keď je chronograf v prevádzke). Vďaka týmto charakteristikám nie je ťažké pochopiť, prečo si majiteľ myslel, že hodinky dokážu vydržať extrémne náročné podmienky ako práve futbalový zápas NFL.

Luxusné náramkové hodinky RM 11-03 McLaren Automatic Flyback Chronograph svetoznámej značky Richard Mille.

Na trh sa v roku 2018 dostal iba limitovaný počet 500 kusov modelu RM 11-03 McLaren s počiatočnou cenou 191 500 dolárov. Táto hodnota sa odvtedy zvýšila na 350 000 dolárov.

Bohužiaľ, Beckhamovi Juniorovi jeho odvážny výber hodiniek na ihrisku nepriniesol úspech. Zatiaľ čo zachytil sedem prienikov, dostal sa celkovo iba po métu 71 yardov ( 65 metrov ) a nedosiahol skórovacie územie súpera (takzvanú „end zone“ ). Jeho tím, v rámci top výberu NFL pre prichádzajúcu sezónu, si viedol ešte horšie, keď v prvom zápase nečakane podľahol Titanom 43:13. Za to však neobviňujte značku Richard Mille. Rafael Nadal mal na sebe práve jedny z hodiniek spoločnosti Richard Mille – model, ktorý vo svojom názve nesie jeho meno, a v tom čase získal štvrtý titul na US Open a vybojoval tak svoj 19-ty grandslamový titul.

Zdroj: USAToday

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.