Limitovaná edícia hodiniek značky Franck Muller môže byť zároveň aj bitcoinovou peňaženkou a kúpiť si ju môžete len za kryptomenu

Pamätáte si na prvé funkčné bitcoinové hodinky na svete s názvom Franck Muller Encrypto, ktoré boli uvedené na trh v roku 2019? Je vysoko pravdepodobné, že si na tento model za $50 000 už nespomínate, no ich švajčiarsky výrobca prichádza s ďalšími bitcoinovými hodinkami, ktorých načasovanie by nemohlo byť lepšie. Teraz je totiž ideálny čas na to, aby ste skúsili zarobiť na kryptomene, ktorá posledné dva roky väčšinou spala. Avšak len nedávno dosiahla kryptomena Bitcoin svoje maximum $58 042

Vráťme sa však k novému modelu hodiniek značky Franck Muller. Výrobca premenil tieto mechanické hodinky na bitcoinovú peňaženku s príznačným názvom “Free The Money. Free The World,” ( Osloboďte peniaze.Osloboďte svet.“), ktorá spĺňa funkciu “Deep Cold Storage”. Pre nezasvätených, anglický termín cold wallet znamená offline uskladnenie mincí. Okrem toho majú hodinky na ciferníku jedinčnú verejnú adresu a zapečatené USB so súkromným kľúčom. Váš zostatok si tak môžete skontrolovať priamo na ciferníku.

41 mm púzdro hodiniek má súdkovitý tvar a čiernu brúsenú titánovú povrchovú úpravu potiahnutú DLC. V strede ciferníka je logo Bitcoin. Hodinky sú ladené do čiernej farby s kontrastnými tyrkysovými a bielymi časťami. Srdcom hodiniek je švajčiarsky automatický kaliber FM 0800 so 42 hodinovou rezervou chodu.

Súvisiace: Hodinárska značka Franck Muller a švajčiarsky výrobca automobilov Rolls-Royce spojili svoje sily

Hodiniek bolo vyrobených iba 500 a ich cena je $12 000. Má to však háčik. Hodinky Encrypto “Free The Money, Free The World.” budú dostupné iba na westránke Bitcoin.com a kúpiť si ich môžete len za kryptomenu Ether.

Zdroj: Hypebeast

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.