H&M spúšťa novú luxusnú značku

Módny gigant H&M nedávno uviedol na trh značku Arket, ktorá sa vyznačuje minimalistickým štýlom a všeobecnou dostupnosťou. Ďalším krokom spoločnosti je spustenie cenovo dostupnej luxusnej značky. Ponesie názov Nyden a bude predstavovať najnovší pokus spoločnosti H&M o vstup do luxusného sektora.

Aký je však rozdiel medzi značkami Nyden a H&M Studio, ktorá je dlhodobo uznávanou luxusnou značkou tejto módnej spoločnosti? Názov Nyden pochádza z dvoch švédskych slov – „ny“ (nový) a „den“ (tu). Značka sa pýši tým, že jej móda nebude podliehať žiadnemu módnemu kalendáru, trendom či ročným obdobiam a bude sa zameriavať na produkciu limitovaných edícií oblečenia v spolupráci s ďalšími populárnymi hráčmi sveta módy. Značka spolupracuje na svojej debutovej kolekcii pánskej módy s umelcom známym ako Doctor Woo, ktorý je zodpovedný za tetovania všetkých hollywoodskych celebrít. Značka Nyden sa bude zameriavať na mladé publikum z radov príslušníkov generácie milénia, ktorá si cení pozitívnu užívateľskú skúsenosť spojenú s nakupovaním a povahou značiek. Nová značka tiež plánuje spájať prestížne predajné podujatia s elektronickým obchodovaním a takto odstrániť hranice medzi pôžitkom z návštevy kamenného obchodu a pohodlím online nakupovania.

Značka má byť oficiálne uvedená na trh v prvých mesiacoch roku 2018. O aktuálnom vývoji nájdete viac informácii na jej webstránke. Spoločnosť H&M sa medzitým pripravuje na spoluprácu s americkým raperom Young Thugom, s ktorým spoločne vytvoria sprievodnú kolekciu k jeho nového albumu s názvom Beautiful Thugger Girls.

Zdroj: Yahoo

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.