Hästens vyrába mimoriadne luxusné pelechy pre psov, ktoré stoja $6 500

Po vytvorení dokonalých postelí pre ľudí, luxusná značka Hästens chce v súčasnosti uchvátiť Váš zrak novou exkluzívnou ponukou. Špičkový výrobca postelí spolupracuje s firmou 11 Ravens ( známy líder v odbore luxusných stolových hier ), a spolu chcú predstaviť psie pelechy najvyššej kvality, ktoré sú úplne odlišné od všetkého, čo váš miláčik doteraz zažil.

Skombinovaním svojej záľuby v kvalite a prvotriednom remeselnom spracovaní v jednom, tieto dve značky predstavujú limitovanú edíciu kolekcie psích pelechov, ktorá pre milovaných chlpáčov predstavuje tri špičkové dizajny. Pelech Hastens X 11 Ravens, ktorý je symbolom vznešenosti, vám prináša čistý dizajn s najvyšším komfortom pre vášho milovaného psíka. Exkluzívne pelechy si môžete jednoducho prispôsobiť podľa vášho vkusu a budú sa dodávať s matracom značky Hästens, ktorý je k dispozícii v jednej zo 14 ikonických textílií značky Hastens.

Súvisiace: Najdrahšia bunda pre psov, spolu z 24-karátovým zlatom a diamantmi

Hästens vo svojom vyhlásení komentoval pelechy takto: „Keďže psy sa vyskytujú v mnohých rôznych veľkostiach, radi pre vás vytvoríme pelech prispôsobený veľkosti vášho psa. Naše pelechy pre psov môžu byť tiež plne prispôsobené podľa vášho výberu lakovania, zafarbenia, dyhy alebo laminátu.“ Značky (Hästens a 11 Ravens) budú prostredníctvom svojej spolupráce podporovať americkú spoločnosť pre prevenciu týrania zvierat (ASPCA). Väčšina priaznivcov sa zhodla na tom, že neexistuje väčší luxus pre psov, ako je tento.

Každý pelech môže byť vo všetkom prispôsobený a jeho cena sa môže pohybovať od 4 800 do 6 500 dolárov.

Zdroj: PRNewswire

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.