Guerlain spustil Olfaplay – jedinečné digitálne rádio pre milovníkov parfumov

Luxusná značka Guerlain už svojim zákazníkom predstavila možnosť vyhľadávať ich obľúbené vône pomocou služby, ktorú vyvinula v spolupráci so spoločnosťou Google. V súčasnosti je pripravená opäť skombinovať technológiu s luxusným umením výroby parfumov. Značka za týmto cieľom nedávno uviedla na trh prvé digitálne rádio svojho druhu, ktorého účelom bude spájať milovníkov prepychových parfumov a budovať autentickú komunitu pre nadšencov jedinečných vôní po celom svete.

Inovatívna služba nesie označenie „Olfaplay“ a predstavuje digitálne fórum, ktoré poskytuje milovníkom parfumov možnosť počúvať, zdieľať a nahrávať audio príbehy o svojich spomienkach na konkrétne vône. Predstavitelia značky totiž vysvetlili, že každý z nás má dlhodobú pamäť naviazanú na vône z nášho okolia, ktorá nám na základe čuchových vnemov umožňuje cestovať v čase a priestore.

Súvisiace: Najdrahšia fľaška na parfém stojí $1,5 milióna

Spoločnosť Guerlain práve pomocou služby Olfaplay umožňuje zákazníkom spomínať si na príbehy zo svojho života spojené s výnimočnými vôňami a zaznamenávať ich vo forme osobných podcastov dlhých až deväť minút – ako v rámci samotnej platformy aplikácie, tak aj na webstránke značky. Tieto nahrávky môžu byť následne veľmi jednoducho editované a zverejňované jediným stlačením tlačidla a po schválení moderátorom fóra budú sprístupnené ostatným užívateľom služby. Nadšenci sveta luxusných vôní môžu s cieľom vyťažiť z tejto funkcie čo najviac, diskutovať o svojich čuchových vnemoch a s nimi spojených zážitkoch, a to či už priamo pod svojím menom, alebo anonymne.

Olfaplay okrem toho umožňuje členom komunity vychutnávať si vopred nahraté príbehy o vôňach a parfumoch z celého sveta. Takýmto spôsobom sa Vám prihovorí napríklad Thierry Wasser, ktorý je hlavným parfumérom značky Guerlain, pričom Vám prezradí tajomstvá svojho vycibreného čuchu. Nájdete tu tiež úvahy a múdrosti z Moulin Rouge o vôňach zo zákulisia šoubiznisu a o kostýmoch z jedinečných vystúpení, ako aj diskusiu v podaní šéfkuchára Françoisa o mimoriadne zvodnej vôni jeho vanilkových koláčov. Aplikácia Guerlain Olfaplay je v súčasnosti k dispozícii na stiahnutie bezplatne (vo francúzštine) v obchode App Store a Google Play.

Zdroj: LVMH

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.