Fisher Island – adresa najbohatšieho poštového smerového čísla v USA oslávila 100 rokov

Očarujúce nehnuteľnosti 7412 Fisher Island ponúkajú prístup k bazénu, s cenou 14 miliónov dolárov.

Florida je domovom malého ostrova, ktorého smerové číslo sa považuje za to najbohatšie v celých Spojených štátoch amerických. Ide o Fisher Island, ktorý tento rok oslávil svoje sté výročie, počas ktorého nesmela chýbať veľkolepá oslava, no a samozrejme, cenovo výhodné ponuky niektorých nehnuteľností.

Keďže nejde len o taký obyčajný ostrov, usporiadatelia celej udalostí si na tom dali poriadne záležať a oslavy sa niesli vo veľkom štýle. Dňa 10. decembra sa plocha ostrova s rozlohou 216 akrov premenila na úplne inú galaxiu a gala večer sa niesol v téme „Fantastické dvadsiate roky“. O zábavu a pohostenie bolo patrične postarané, hostí potešilo najmä voľne tečúce šampanské, sedemčlenná kapela a štedrí sponzori, ako napríklad spoločnosť Bentley, Azimut Benetti Group, ktorá vyrába luxusné jachty, luxusná značka šperkov Graff, či VistaJet, ktorá prevádzkuje súkromné lietadlá.

Výkonný riaditeľ ostrova, Bernard Lackner poznamenal: „Je to veľmi dôležitá udalosť, ktorá sa zapísala do už bohatej histórie tohto ostrova a sme radi, že sme takú veľkú oslavu mohli usporiadať.”

História teraz už exkluzívneho ostrova sa začala písať ešte v roku 1919, keď pretekársky nadšenec a developer Carl Fisher odkúpil pôdu získanú najjužnejšej časti Miami Beach. O šesť rokov neskôr vymenil Fisher tento ostrov za jachtu Williama Kissama Vanderbilta II, ktorá sa volala Eagle. Vanderbilt tak svoju príležitosť využil a postavil luxusné sídlo v mediteriánskom štýle v hodnote až 1,5 miliónov dolárov, ku ktorému patria aj ďalšie nájomné domy spolu s tenisovými kurtmi a bazénmi. Komplex je dnes využívaný ako ostrovný klubový rezort, kde členstvo dosahuje hodnotu až 250 000 dolárov.

Navštíviť tento ostrov ako turista je zážitok, no vlastniť tam jeden z tisíc apartmánov je oveľa väčší zážitok, vďaka ktorému môžete nasávať atmosféru tohto mini ostrovčeka kedykoľvek sa vám zachce. Takmer 585 metrov štvorcových, päť spální, šesť kúpeľní a jeden súkromný vchod na pláž je presne to, čo ponúka jedna z najluxusnejších vil Fisher Island v časti 7412, za neuveriteľných 14 miliónov dolárov. Cena nehnuteľností v tejto časti Fisher Island je vysoká, no ak hľadáte niečo dostupnejšie, tak ponuky v časti 5012 sú pod 8,5 miliónov dolárov. Napríklad taký zrenovovaný dom so šiestimi spálňami a šiestimi kúpeľňami a tiež so súkromným vchodom, ktorý vedie priamo z terasy domu na bazén, ktorý sa v komplexe nachádza. Elena Bluntzer, obyvateľka Fisher Islandu, pracujúca pre luxusnú realitnú spoločnosť Sotheby’s International Realty, zastupuje predaj oboch týchto domov.

Fisher Island.

Zdroj: NYPost

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.