Dubaj je domovom prvého psieho aquaparku s dvoma osviežujúcimi bazénmi na Blízkom východe

Ak vás už karanténa začína privádzať do šialenstva, predstavte si, ako musí pôsobiť na vašich chlpatých miláčikov. Naštastie však už luxusný zvierací hotel Petsville víta všetkých psích návštevníkov v úžasnom novom svete v Spojených arabských emirátoch, kde sa môžu chlpáči štýlovo odreagovať.

View this post on Instagram

🎉🎉ANNOUNCEMENT📣📣 We don’t know where to start! We've been so overwhelmed to see your excitment and engagment since we started giving hints about what we're cooking, and the fact that many of you guessed what is coming, makes us even happier that this is what you are loooking for! 💦💦 PETSVILLE is happy and excited to announce the launch of the first ever dogs indoor water park… “THE AQUA PAWK” Aqua Pawk is not a rennovation, it’s an innovation, and has features that will make it every dog's dream, designed to provide the highest hygiene & safety standards in the world… And did we say that it’s massive?! With a total area of almost 10,000 sqft, we have simply created a dog’s heaven on earth…! Stay tuned for more details. #dubainews #firsttimeever #whatsondubai #dubaiinnovation #innovation #dogsdubai #dogsindubai #swimmingdogs #itsraining #splash #timeoutdubai #doggydaycare #dubaibusiness #growing #expanding

A post shared by Petsville (@petsvilledubai) on

Vôbec prvý psí zábavný park na Blízkom východe, s názvom Aqua Pawk v Al Quoz, len prednedávnom otvoril svoje brány všetkým chlpáčom. Nájdete v ňom dva osviežujúce bazény doplnené vodnými tryskami a fontánami, vďaka čomu je tento podnik dokonalým miestom pre psov všetkých veľkostí.

Táto nehnuteľnosť, navrhnutá ako účelový psí park tvrdí, že je perfektným miestom pre „schladenie psíkov v spaľujúcej letnej horúčave“.

Majiteľ Amr Yousseg na jeho adresu uviedol: „Pre psíkov sú aktivity ako plávanie, socializovanie sa a zvykanie si na nové prostredie nesmierne zdravé. V súčasnosti sme schopní postarať sa až o 50 psíkov za jeden deň, no ak s nimi prídu aj ich majitelia, redukujeme počet na 40 psíkov, aby sme mali všetko pod kontrolou.“

Zariadenie parku zahŕňa dva bazény s čírou vodou bez pridaného chlóru, zavlažovače, rôzne vodné hry, dažďové sprchy, protišmykové podlahy a omnoho viac. Balíčky pre vstup do aquaparku začínajú na 17 eurách za dve hodiny.

Dostupnými sú aj špeciálne plavecké hodiny dostupné na rezerváciu každodenne v čase od siedmej do deviatej hodiny rána alebo od šiestej do ôsmej hodiny večera. Musíte uznať, že takáto krásna jednodňová dovolenka pre vášho domáceho miláčika znie rozhodne ako dobrý nápad.

 

Zdroj: The National

 

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.