Drake vie, že najlepším darčekom sú rolexky na mieru

Koláž Drake na vystúpení, plus hodinky.

Keď chcel dať rapper Drake niečo špeciálne svojmu kamarátovi, takisto rapperovi s umeleckým menom Lil Baby, obrátil sa na luxusnú značku Chrome Hearts.

Lil Baby je ukážkovým príkladom toho, prečo je také dôležité mať skvelých priateľov. Dôvodom sú samozrejme darčeky! Minulý rok mu dal hrdina basketbalového tímu Brooklyn Nets „hammy“ James Harden k narodeninám iný špeciálny darček: „honeybun“ (slangový výraz pre 100 000 dolárov) vo vnútri tašky Prada … spolu s hodinkami značky Richard Mille RM 030.

Drake však nepotrebuje ani narodeniny, aby mohol dať svojmu kamarátovi luxusný darček: na mieru upravené hodinky značky Rolex Day-Date s náramkom značky Chrome Hearts. Lil Baby zverejnil foto hodiniek na Instagrame spolu s poďakovaním pre Draka. Keďže narodeniny Lil Babyho budú až koncom roka, nie je celkom jasné, na čo darček slúži.

Odhadujeme, že je to darček oslavujúci The Voice of the Heroes, najnovší album rappera Lil Baby a Lil Durka, debutujúci na prvom mieste. Či tak alebo onak, bez ohľadu na to, akú príležitosť súvisiacu s Lil Baby oslavujú, jeho priatelia sú dostatočne múdri na to, aby mu dávali práve hodinky. Rapper totiž neustále nosí hodinky na každom zápästí, takže môže nosiť obe darované hodinky naraz.

Hodinky značky Chrome Hearts Rolex Day-Date a rapper Lil Baby.

Ak niekto dokáže presvedčiť spoločnosť Chrome Hearts, aby upravila hodinky značky Rolex, je to spevák Drake. Mr. Champagne Papi nedávno so značkou spolupracoval pri tvorbe kolekcie oblečenia a na zákazníckej úprave auta značky Rolls Royce. A inak, aj Drake má vo svojej zbierke hodinky Rolex Day-Date upravené spoločnosťou Chrome Hearts, s náramkom s diamantovými kvetmi.

Horologické kreácie značky Chrome Hearts sú v poslednej dobe častým predmetom správ: potom, čo sa Ben Affleck dal opäť dokopy s Jennifer Lopez, začal nosiť hodinky značky Franck Muller s náramkom značky Chrome Hearts, ktoré zvykol nosiť v čase ich prvého vzťahu.

Ed Sheeran a jeho hodinky Rolex GMT-Master II.

Hodinky značky Rolex GMT-Master II sme už videli veľakrát, no tie Eda Sheerana si zaslúžia pozornosť. V programe Late Late Show moderátora Jamesa Cordena mal na sebe vintage verziu hodiniek s iným vzhľadom, na aký sme pri tomto modeli zvyknutí. Dôvodom je, že spoločnosť Rolex po celé desaťročia používala v modeloch GMT hliníkovú lunetu, ktorá má tendenciu časom blednúť. Vďaka tomu majú Sheeranove hodinky šarmantný retro vzhľad.

Spoločnosti Rolex sa však nepáčilo, že tieto hodinky bledli, a tak v polovici roku 2000 nahradila hliníkové lunety tvrdšími keramickými. Patina je však teraz medzi mnohými nadšencami hodiniek žiadaná, takže existuje veľa zberateľov značiek Rolex, ku ktorým zjavne patrí aj Sheeran, ktorí dávajú prednosť vyblednutiu.

Drake a jeho hodinky značky Richard Mille RM 27-04.

Drake nezadovážil nové hodinky iba pre kamaráta, ale aj pre seba. Jeho najnovším kúskom je model Richard Mille RM 27-04 vyrobený pre španielskeho tenistu Rafaela Nadala, ktorý svoju tenisovú inšpiráciu berie vážne. Oceľové lanko previazané cez ciferník má evokovať struny na tenisovej rakete. Drake zverejnil hodinky na Instagrame spolu s textom „RAFAAAAA“.

Roberto Mancini a jeho hodinky Richard Mille RM 11-04.

Trénerom talianskeho tímu na MS EURO 2020 bol Roberto Mancini, ktorý mal na sebe hodinky značky Richard Mille vyrobené špeciálne pre tento účel. A to doslova: Richard Mille totiž vyrobil hodinky špeciálne pre Manciniho a majú funkciu merajúcu polčasy futbalového zápasu, ako aj predĺženia, ktoré tréner potreboval v zápase proti Rakúsku. Esteticky sa žiarivá modrá zhoduje s farbou dresov, ktoré nosí tím známy ako Azzurri.

Jeremy O. Harris a jeho hodinky značky Cartier Tank Louis.

Veľký týždeň pre Jeremyho O. Harrisa: uvádza film Zola, ktorý pomohol adaptovať z epických postov na Twitteri a na premiére filmu v LA mal veľmi pekné oblečenie. Harris vie, ako si užívať päť minút slávy. Jeho zápästie zdobil klasický model hodiniek značky Cartier Tank Louis v žltom zlate. O’Harris sa tak pripája k rodovej línii autorov a spisovateľov, ako sú Truman Capote a Andy Warhol, ktorí v priebehu histórie siahli práve po tomto modeli.

Zdroj: GQ

Mohlo by sa Vám páčiť

facebook facebook
Facebook
Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.